Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes várandós vagyok. Az...

5. hetes várandós vagyok. Az eddigi tüneteim a múlt hét óta eltűntek (hasgörcs, mellérzékenység), emiatt nagyon kétségbe vagyok esve, mert nagyon várjuk a Picit, és sok heyn olvastam, hogy ez a terhesség elhalását jelenti. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
4+6. napon 4mm petezsák látszódott. Jövő héten kell mennem a köv. UH-ra.
2009. jún. 27. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, En is sokszor aggodtam amiatt hogy megvan-e meg a baba, mert a tuneteket hol ereztem, hol nem.. A mellerzekenysegem eltunt kb a 7. het utan nekem is, de helyette jott faradtsag, etvagy, amibol tudom, hogy nincsen gond. Igazan megbizonyosodni majd csak a jovo heti UH-n tudsz, legyel turelmes, es gondolj pozitivan a dolgokra. Tudod, a kicsi megerzi ha szorongsz valami miatt! Szoritok Neked! 10hkm
2009. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatásod.

Most is itt ülök pityeregve, és próbálom megbeszélni Mazsival, hogy maradjon velünk.

Boldog Babavárást kívánok Neked!

2009. jún. 27. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:

jaaj te szegeny,megertelek mert en is igy voltam allandoan aggodtam,mondjuk nekem elotte volt 2 vetelesem es ezert.

De azt jol teszed ha beszelsz neki mindenfele pozitiv dolgot!

Megnyugtatas keppen ha nincs verzesed nincs semmi baj szerintem nyugi!

2009. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én most 6,5 hetes vagyok, és van egy 9 hós lányunk is.

Sem most, sem előzőleg nem voltak "hagyományos" tüneteim (nem hánytam/émelyegtem, mellérzékenység csak akkor volt pár napig mikor meg kellett volna jönnie, gyomorsavammal minden okés, béltevékenység normális stb). Az elsőnél én is aggódtam állandóan: nehogy bajt jelentsen, hogy ennyire jól vagyok. Mostmár tudom, hogy én ilyen szerencsés alkat vagyok, aki könnyen viseli a várandósságot. Mázli!

Miért ne lehetnél te is ilyen alkat? :)


Ha nem görcsölsz/vérzel, akkor az mindenképp jót jelent. Ne idegeskedj feleslegesen, tudom, hogy nehéz megállni, de hidd el, a jövő héten is minden rendben lesz!

2009. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. és 3. válaszoló! Még nem tudok semmi biztosat, majd csak 07.02.-én tud fogadni a dokim, de nagyon hálás vagyok Nektek is a biztató válaszért. Sokat segítettetek.

Minden jót kívánok a Pocaklakókhoz és a 9 hónaposhoz egyaránt.

2009. jún. 28. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha esetleg olvasod még a kérdés, minden rendben lett végül?
2022. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!