Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma elkezdtem a prolaktin-csökk...

Ma elkezdtem a prolaktin-csökkentő kezelést. Napi fél tabletta Bromokriptint kaptam, egy hétig, aztán napi egyet amíg összejön a baba. Ilyen kezeléssel mennyi idő alatt esett teherbe aki ezzel a problémával küzdött?

Figyelt kérdés
És hogy bírtátok a gyógyszert?
2009. febr. 23. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ, hogy milyen magas a prolaktinod!!! Én is napi féllel kezdtem, majd pár hónap múlva megemeltük 2x félre. És valamennyi idö elteltével 3 x félre. Attól is függ, hogy milyen gyorsan csökken. Én nagyon lassan reagáltam. Viszont az elsö perctöl kezdve rosszul voltam. Rengeteget szédelegtem, a vérnyomásom állandóan a pincében (amúgy is alacsony)volt. Nagyon magasról kezdtük és másfél év múlva értük el a normális érték felsö határát. Sajna akkor nem lettem terhes, így alhasi tükrözésre küldtek (2 év után), ahol újabb problémák derültek ki.

Azóta persze már a második kisfiamat várom. Ne aggódj, neked is sikerülni fog!!!!

2009. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, és köszi, hogy ilyen hamar válaszoltál. 58.7. Én már bevettem egy fél adagot, kb. egy órája, ez az első adagom, és most nem tudom, bebeszélem magamnak, vagynem, de szorít máris a fejem és szédülök. Én is alacsony vérnyomásos vagyok, remélem, nem lesz rosszabb. És remélem, már baj nem derül ki. Hormonjaim, a többiek normálisak...
2009. febr. 23. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja kezdtem el másodszorra a bromót! De nekem először nem baba miatt kellett, most viszont igen. Amit én furcsállok, az az, hogy nekem azt mondta a doki, hogy ez egy nagyon erős gyógyszer, s fejbeüthet igencsak. Ezért én négy napig negyed szemet szedtem, utána 4 napig felet, s csak utána vettem be egy egészet. Így adagolva nekem nem lett semmi bajom (igaz a vérnyomás nálam rendben). Nálunk még nincs baba, de mondom még csak most kezdtük :) Reménykedünk, s bízunk ebben a hónapban!

Sok sikert a babóhoz!

2009. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én napi 2x1-et szedtem egy évig, s miután abba hagytam rákövetkező hónapban már jött is a baba, pedig nem is terveztük be különösebben. Nálam semmi mellékhatása nem volt a gyógyszernek.

Üdv 39 hetes kismama

2009. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És gratulálok a kismamának, szorítok a sorstársnak :-) nekem azt mondta a dokinő, hogy addig kell szedjem, amíg terhes maradok. Hát reménykedem, hogy ez gyorsan be fog következni.
2009. febr. 24. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!