Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, nemvárt napján...

5 napja késik, nemvárt napján negatív teszt tüneteim vannak lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A hőm feljebb ment egy tizedet az eddigi 36,9 ről ma. Émelygek már 7 napja reggel hányok is szagoktól rosszul vagyok. Nőtt a mellem nem is kicsit melltartó nélkül rosz érzés a derekam fáj a krémes fehér folyás a szárazság és 2 napja ilyen tojásfehérje állagú folyás váltakozik. Hangulatingadozásaim vannak. MA reggel óta folyamatosan hányok, a hőm ugrál már volt 38,2 és volt 36,4 is a reggeli ébredési hőm 37,0 volt
2011. márc. 22. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen teszttel teszteltél? 10-es vagy 25-ös?
2011. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
x-epil a csík nem tudom milyen érzékenységű nem találtam meg a dobozán
2011. márc. 22. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Az x-epil elég halvány szokott lenni még a menvárt után napokkal is. Szerintem próbáld meg újra a tesztet.
2011. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy nemvárt. :)
2011. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

itt a teszt amit a nemvárt napján csináltam, van aki lát rajta még egy csíkot én nem láttam nekem ez egyértelmű negatív lett.


[link]

2011. márc. 22. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra! Nekem is halvány volt (mondjuk azért egyértelmű volt) a nemvárt után az X-epil, amíg más uyanúgy 25-ös tesztek már erős pozit mutattak.
2011. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben akkor megvárom még azt hogy egy hete késsen és tesztelek újra mert 7 naposat talán kimutat már. csak nem értem msot mi van velem ma mi ez a hőingadozás és a hányás :(
2011. márc. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!