Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik a menszim,...

9 napja késik a menszim, terhes tüneteim vannak a teszt negativ, a ciklusom 28 napos szokott lenni, ma voltam dokinál csinált uh és a papiron az áll jobb ov ban 22 mm érett tüszö, ez hogy lehet? Hasonló esetek valakinél?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nekem 6 hétig nega volt a tesztem,elmentem dokihoz nem látott babát pedig ott volt 10 ezret fizettem.aztán 1 napra rá a kórházban kiderült h 7 hetes vagyok jobb oldalon meg van egy érett tüszőm.ez megesik.még mondta is a doki h lehetett volna ikreim is...lehet h nálad is van baba csak még nem látszik.egy hét múlva ismételj valami jó fajta teszttel.ja és írd meg h mi van veled.szorítok
2009. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,nekem is ezt mondta a doki,aztán másfél hétre rá megjött.Akkor már 3 hetes késésnél jártam.
2009. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lányok köszönöm a válaszokat,ma barnázni kezdtem és már vált rózsaszinesre azthiszem megjön szomi vagyok ez megint nem az én hónapom.
2009. szept. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!