Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol barnázhatok mensi helyett?

Mitol barnázhatok mensi helyett?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie.2 napig enyhe alig eszreveheto rozsaszines folyasom volt,tegnaptol pedig barnázok.Igaz nem valami erosen-de nem tudom mire vélni.A ciklusaim átlagban 28 naposak.Már 1 jó ideje tervezzuk a babát.A pajzsmirigy mukodésem normális. Ki volt hasonló helyzetben?
2011. márc. 22. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj, a barnázás lehet a babától is! Drukkolok, majd írd meg mi lett!
2011. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem baba lessz a dologban.Igy estére elmult a barnázás viszont már eros megjon érzésem van.Majd megirom hogy mi lett.
2011. márc. 22. 21:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megjottek :-(
2011. márc. 23. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( Ma én is elkezdtem barnázni, 11. dpo-n tartok. Vasárnapra nem várom. Sajnos mensi előtt mindig barnázok pár napig, úgyhogy nincs sok reményem.

De Te ne add fel! Új hónap, új remény!

2011. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!