Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 43 napon halvány pozitív? Van...

43 napon halvány pozitív? Van esetleg fotód pozitív one step tesztről?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy one step tesztet reggeli első pisiből, és egy halvány második csík lett. Mit gondoltok?

Még sosem látszott második csík, pedig másfél éve próbálkozunk. Az első terhességemet egy teszt sem mutatta ki még a 8-ik héten sem, csak az kórházi vérvizsgálat. Lehet, hogy most összejött?


2011. márc. 23. 05:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! nem tudod a képet feltenni?Drukkolok nagyon:)Az enyém is halvány pozitív lett ma reggel:)de én mondjuk nem hiszem el,majd csak aha erőssödik...ja és az enyém is one stepes-es de 10-es érzékenységű
2011. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ. Még nem sikerült összekapcsolni a telefont meg a laptopot, hogy fel tudjam tölteni a képet. :( De próbálkozom... Remélem, fel tudom tölteni. A fotókon is halványan látszik...

Drukkolok neked is! Te fel tudnád tölteni a te képed? Hátha hasonlóak? Az enyém is 10-es érzékenységű, one step.

2011. márc. 23. 08:35
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


10-es OneStep a 11. dpo-ról

2011. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nagyon köszi a képet! Na, az enyém is ilyen, csak egy ici-picit erősebb (gondolom a fényképezés miatt lett a tiéd halványabb)!

Azóta hol tartasz? :) Reménykedhetek? :)

2011. márc. 23. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratula a babákhoz:))

Az én tesztem is ilyen:))

És most teszteltem egy easy pregnancy halványat is:)

2011. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Az enyém is ilyen volt. 13 hetes kismama
2011. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegnapi 8:46-os vagyok. Ma vagyok 5+6 hetes. Szerintem nem reménykedni kell, hanem bízni és elhinni, hogy IGAZ! :))) A halvány pozi is pozi! Nekem ez volt az első tesztem, aztán minden másnap csináltam és gyönyörűen erősödtek! :) Gratulálok!
2011. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma már a 25-ös érzékenységű x-epil is halvány pozi lett, úgyhogy talán lassan elhiszem. :) Holnap megyek dokihoz. :)
2011. márc. 24. 08:21
 9/11 anonim ***** válasza:

De jó gratulálok!

Megmutatod a tesztet?

2011. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Az ugye sokkal kevésbé érzékeny (én is pont ezt a kettőt használtam: 2db OneStep, aztán 3 db X-Epil), úgyhogy a OneStepről már tuti "leugrana" a második csík! :) Mégegyszer gratulálok! :)

Viszont pusztán jóindulatból kérdezem: muszáj már holnap menned dokihoz? Elég lenne csak a betöltött 6. hét után és akkor már szívhang is lenne.

Csak azért, mert én is ilyen "túlbuzgó" voltam. 4+0 voltam az első vizsgálatnál, ahol az égvilágon semmi sem látszott. Aztán egy hét múlva hívott vissza, amikor már volt petezsák, de semmi több. És elvileg nem is kell mennem csak a 12. héten. Ezen jól fel is háborodtam, úgyhogy foglaltam időpontot a 8. hétre magánUH-ra, hogy lássuk van-e embrió a petezsákban és ver-e a kis szíve.

2011. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!