Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány csík lehet pozitív?

A halvány csík lehet pozitív?

Figyelt kérdés
Hétfőn vagy kedden kéne nem megjönnie és teszteltem egyet és halványan de látszik. Lehet ez még pozitív szerintetek?
2011. okt. 29. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, lehet. De a biztosabb eredmény érdekében én KEDDEN tesztelnék újra reggel! Sok sikert :)
2011. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! De jóóó:) Rendben azért keddel tesztelek még1et! De még ne éljem bele magam szerinted?
2011. okt. 29. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne éld bele magad, (tudom ez annyira nehéz!) :) mivel teszteltél? Melyikkel?
2011. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rossmannból vettem és Expect.
2011. okt. 29. 10:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem! Megmondom őszintén. Én One Step-el teszteltem amikor már a 4. napon késett :) (mellé azért még vettem egy Xepilt is, h tuti legyen a tuti) :) Viszont a One Step 1 percen belül nagyon erősen duplacsíkos lett :) ... jaj, nagyon szorítok neked!!! :)
2011. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Hétfőn akartam tesztelni de nem bírtam:) A párom nemsoká hazajön szted megmutizzam neki vagy a hétfőit ami remélhetőleg erősebb lesz?
2011. okt. 29. 10:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem... én is alig birtam kivárni! :) De szerintem várj még kicsit és a keddi tesztelést mutasd meg. Mikor nálam is már 1.-2. nap késett, már minden bajom volt, h teszteljek, de türelmesen kivártam inkább, férjem is kérdezgette, h na,na?? de még nem csináltam meg akkor, mert biztosra akartam menni. Amikor vettem volna a teszetet, pont vasárnapra esett, persze minden zárva volt... ezért elsétáltam a Westendbe és ott vettem... amint hazaértem egyből megcsináltam :) na utána hívtam fel férjem, aki dolgozott és elsírtam neki, h igen! :) szóval, nagyon nagyon szurkolok neked!! :)
2011. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg szép kis történet:) Gratulálok nektek:) Kedden nem lesz egyik bolt sem nyitva:D Francba:D
2011. okt. 29. 10:36
 9/14 anonim ***** válasza:
óó ;) Te is arra gondolsz amire én? :D
2011. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet:D Te mire gondolsz?:D
2011. okt. 29. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!