Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett reggel a tesztem,...

Pozitív lett reggel a tesztem, mára nem vártamPénteken megyek orvoshoz,4hét2naposan fog látni valamit a doki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 07:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ne aggódj minden rendben lesz!!!!Nem szabad már az elején ennyire izgulni...még annyi vizsgálat lesz meg minden mi lesz Veled akkor?Hm?Na látod.Megnyugtattak a csajok itt hogy náluk sem volt vastag még is szépen növöget a pocijuk,Nálad is hasonlóképp lesz.Amúgy mi ebből a tanúság?TÜRELEM!!!Nem kell rögtön rohanni a dokihoz,ha csak nincs egyéb gond.Szépen meg kell várni legalább a 6 hetet.Lehet egy csomó nőnek nem olyan a nyálkahártyája mint a nagykönyvben,csak nem derül ki mert nem megy korán...ki tudja?Én 6+5 naposan mentem akkora kaptam időpontot(itt jelzem szerintem nem véletlen,dokim talán nem akart feleslegesen paráztatni mikor még semmi konkrétumot nem tudott volna mondani) nos hallottuk a szívhangot,és láttuk a pici babszemet is.Úgy hogy csak nyugi és boldog babavárást!8 hkm
2011. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!