Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szinttel...

Magas prolaktin szinttel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Bromociprin a leghatásosabb rá vagy elég ha barátcserjét szed az ember?Jobb ha természetes bogyót szedünk vagy csak a gyógyszer a megoldás?
2011. márc. 23. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne.Késhet a menszesz a prolaktin miatt?
2011. márc. 23. 09:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Késhet a menzesz, akadályozhatja a teherbe esést...

Én Mastodynon cseppeket szedtem rá. Azt hiszem az is barátcserjét tartalmaz. Beállította a ciklusomat és a PMS-t is megszüntette. Most pedig babát várok...

Sok sikert!

22+6 hkm

2011. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó,gratulálok!
2011. márc. 23. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a bromocriptin viszi le a prolaktin szintet, gyógyszer a megoldás. Ha már picit eltér a normál határtól a prolaktin szintje nem lehet teherbeesni. A mensire is hatással van, akár hónapokig kimaradhat miatta. Mennyire magas neked?Gyógyszerrel 1-2 hónap alatt rendbe jön és lehet próbálkozni.
2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
500 volt a prolaktinom, gyógyszerrel kétszázig tudták levinni, majd kutakodtam és búzacsírát kezdtem enni, bio boltba lehet kapni, joghurtba tettem minden nap pár evőkanállal, így hat hónap múlva már csak ötven volt, következő hónapba meg terhes lettem.
2011. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!