Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van az ovulációm? Ilyen korán?

Ma van az ovulációm? Ilyen korán?

Figyelt kérdés
Most vagyok a ciklusom 9. napján. A hőm eddig 36.2 volt, ma reggel pedig 35.7! Akkor ma lehet a peteérésem? Tegnap este voltunk együtt a párommal. Mikor ajánlatos együtt lennünk? Attól félek, hogy ha ma van itt az ideje, nem lesz a páromban annyi, hogy sikerüljön. Egy éve próbálkozunk:(
2009. febr. 24. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
éán anti há párti vagyok, pl. az ilyen esetek miatt is, szerintem persze gyakorlatozzatok csak ma is, és amikor kedvetek tartja, de én azt hiszem inkább csak a középidőben lesz pé. az LH mérés egzaktabb, azt nem próbálod ki?
2009. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy azt mondják az okosok,hogy kétnapontai együttlét a jó,hogy akkor gyűlik elegendő spermium,de olvastam,hogy naponta termelődik annyi,hogy abból sikeresen megfoganjon 1 babó!Pé elött és után 2-3 nap bármikor sikerülhet,szerintem nem késtetek le semmiről:-)
2009. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De igen szoktam venni ovutesztet is, csak most nem kerül rá:(
2009. febr. 24. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
ha majd lesz rá keret, akkor vágd hosszában ketté, úgy lehet spórolni, én a neten veszem 125 HUF/db, így 63 HUF egy napra, a patikai méregdrága és csont ugyanaz, ha érdekel küldök kontaktot, elég megbízható, hamar itt volt postán, de ha értemész nem kell kifizetni a postaköltséget, azt hiszem a nyugatinál bonyolítható személyesen.
2009. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az tényleg jó lenne, mert 2800 ft-ért veszem az 5 db-at, probáltam kettévágni, de képtelenség mert olyan vékony, használhatatlan lett.
2009. febr. 24. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ovu-teszthez: én Vaterán vettem 20 db-ot 2000 ft-ért. Ugyanolyan, mint a bolti, csak jóval olcsóbb. Sok sikert!

2009. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zoli3@enternet.hu az emailje, és 125 Ft nála az LH teszt is, illetve a 10-es érzékenységű HCG. 14:01-es voltam
2009. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!