Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A párommal...

Lehetek terhes? A párommal mensi előtt 2 nappal nem védekeztünk. (március.4), aztán 6. án megjött rendesen.

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy igy maradhatok terhes??Vagy nem?

Segitsetek légyszi..

Alhasi fájdalmak vannak,meg pici hányinger is.

Mikor teszteljek???


Bocsi a kérdésekért,de 2 éve vagyok a párommal,és első alkalom hogy nem védekeztünk...

Köszi előre is...22/N


2011. márc. 23. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölök olyankor, tulajdonképpen meg sem érzem, csak onnan tudom, hogy peteérésem van, hogy a folyásom bővebb, és olyan nyúlós, tojásfehérjeszerű. De hallottam már más nőktől is, hogy ők gyakran görcsölnek is.
2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem változó. Van hogy nagyon görcsöl, van, hogy meg sem érzem, csak látom a folyásomból. Ha nagyon görcsölök, akkor én sem tudok úgy együtt lenni a párommal, mert "örülök, hogy élek" de mivel nagyjából tudom, hogy mikor lesz, így előtte 1-2 napra megpróbáljuk tutira beiktatni. ;)
2011. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Tegnap csináltam tesztet,negatív lett:(

Viszont ugyanugy görcsölget a hasam,hányingerem van.

Nem tudom mi lehet ez ,majd a nődoki megmondja.

2011. márc. 27. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!