Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal együtt voltunk és...

Párommal együtt voltunk és nem védekeztünk, azóta 4 nap telt el a mensimnek kb 14-15 nap múlva kellene megjönnie, de akarom tudni a hírt! Csináljak tesztett vagy várjak!? (bár vannak 3 nap utáni tesztek is már)

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

beágyazódás után 3 nappal mutathatja ki a legérzékenyebb teszt, nem az aktus után

olyan tesztet nem találsz, ami most pozitívat mutatna, hacsak nem egy jóval korábbi aktusból származna a baba

a beágyazódás 7-10 nap, tehát várj türelemmel inkább, mint feleslegesen tesztelgess. Amikor meg kéne jönnie, akkor tesztelhetsz, bár nekem a nem várt után 4 nappal negatív lett és csak a 10. napon lett pozitív, mindez pontos ciklus mellett. Tehát még nem látnál semmit. Nyugalom, idővel ki fog derülni az eredmény is.

2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy, nem mégsem...
2011. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Felesleges tesztelni. Nyugi, inkább dolgozzatok még rajta, hogy nagyobb esélye legyen! A teszt csak a beágyazdás után mutatna eredményt, ami a te esetedben még meg sem történt.

Várd meg a mensid napját és ha késik akkor tesztelhetsz. De még az se biztos, hogy kimutatja, van akinek 2 hét késés után mutat csak pozit. Szóval esélytelen, hogy az együtlét után 4 nappal valóságos eredményt mutasson. Várj türelemmel.

Az első hónapban én is be voltam zsongva, és elvertem egy csomó pénzt tesztekre. Na meg halálra izgultam magam, talán ezért is nem jött a baba.

2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké várok még akkor de olyan nehéz kivárni! Nagyon szeretnénk egy csöpséget! Imádom a gyerekeket! Amúg dokihoz menjek e? Ja meg még annyi hogy 37.5 C a hőmérsékletem azóta! Lehet korai sőt ezek szerint biztos is de mindent elkövetek/tünk hogy kisbabánk lehessen!
2011. jún. 14. 16:01
 5/16 anonim ***** válasza:

15:42 vagyok!

Szerintem most ne menj még orvoshoz!Egyrészt, mert még ő se látna semmit, másrészt meg ha úton is van a csöppség, nehogy bepiszkáljon.

2011. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A leghamarabb mikor tudom meg? Másfél 2 hét? Az olyan sok idő! Már tudni szeretném... Lehet csak én vagyok ennyire türelmetlen? ;-)
2011. jún. 14. 16:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor ismét...

felesleges orvoshoz is menni még ilyenkor, semmit nem lát, 2 héttel az aktus után láthat esetleg valamit, ami mondjuk szikhólyagnak tűnik, Te meg idegeskedni fogsz, hogy miért nem lát többet, miért nincs még szívhang. Ezt akarod? Beágyazódás előtt meg semmit nem lát, mit is kéne látnia még? Várj türelemmel, van, akik éveket várnak a babára. Nyugalom, időben meg fogod tudni, hogy sikerült-e vagy sem.

Az elmaradt mensi napján tesztelhetsz, de még az sem ad biztos eredményt.

2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az a 3 nap utáni teszt

azt jelenti hogy


beágyazódás után 3 napos terhességet kimutat

ha pontosítani akarok..

2011. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úr Isten!Olvastam már kérdésed valamelyik nap!Miért vagy ilyen türelmetlen?Ennyire nem ismered a női test működését?Ott is leírtam ,hogy ha majd nem jön meg a mensid,azután kell tesztelni.És orvoshoz meg majd arra 2 héttel érdemes menni.Szerintem előbb egy kis biológiát kéne tanulni.
2011. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól van biológia! Képzeld tudom a női test egyes dolgait! Csak ha az ember 1 nem volt ilyen helyzetben 2 annyira szeretne valamit! Sztem ez a reakciója!
2011. jún. 15. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!