Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-en kellett volna (nem)...

S.Eszter24 kérdése:

21-en kellett volna (nem) megjonnie. Nem is jott meg. Ma este teszteltem (24-en) Vajon elhamarkodtam? Negativ lett, sajnos. Ettol kiborultam. Mennyire biztos az eredmeny? De nagyon fajnak a melleim, nem ugy mint eddig, megjobban, es folyton ennek.

Figyelt kérdés
Nem tudom mire gondoljak. En valahogy ugy erzem terhes vagyok. Nem tudom. Mikor teszteljek meg?
2011. márc. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit hamar teszteltél. Ha 1-2 hét múlva sem jön meg akkor próbáld újra. Szorítok neked! :)
2011. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is így voltam, semmilyen teszt nem mutatott pozit, de éreztem, hogy baba van. Elmentem dokihoz, már szépen látszott, teszten az után sem :)
2011. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.Aztán csak késett 4 napot....
2011. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj reggeli első vizeletből! Az esti nem jó, ilyenkor még az nem mutatja ki a terhességet. Én úgy jártam tavaly, hogy délelőtt csináltam egy tesztet, negatív lett, le is mondtam a babáról arra a hónapra. Aztán a talpmasszőröm mondta, hogy ő érez valamit, teszteljek újra, de reggeli elsőből. Azonnal pozitív lett! Drukkolok, hogy Neked is így legyen!
2011. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj még a teszttel! Nekem mikor terhes lettem, 5 hetes terhesen nagyon halvány, alig látható csík jelent meg. El sem tudtam dönteni, hogy most pozitív vagy negatív. Ha még 2 hét múlva sem jön meg, menj el dokihoz. Ő ultrahangon akkor már úgyis látni fogja, hogy van-e a pocakodban valaki. Tehát szerintem ne tesztelj, hanem várj és ha úgy alakul, irány az orvos. Szorítok Neked!
2011. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haaaaat koszi. Rendesek vagytok. sajnos ma reggel megjott. Pedig mar azt hittem baba lesz belole. Annyira szeretnenk mar. Dokinal is voltam, azt mondta szervileg rendben vagyok. Nem ertem mi lehet a baj,lehet az hogy annyira akarom. Tudtok esetleg valami teat ami segithet,vagy valamit? Elevitet is szedtem, de csak meghiztam, egyeb semmi.
2011. márc. 25. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok! Nagyon sajnálom, hogy megjött! Hidd el, tudom mit érzel. MI 2,5 évig próbálkoztunk eredmény nélkül, pedig ittam teákat, ettem bogyókat, voltunk meddőségi központban, volt petevezeték átfújáson, inszemináción. Mindkettőnkkel minden a legnagyobb rendben volt és mégsem akart összejönni. A sikertelen inszem után teljesen magamba zuhantam, borzasztó lelkiállapotba kerültem. Egyszercsak azt vettem észre, hogy erre az egészre már rámegy a kapcsolatunk, de nem tudok kikapcsolni. Úgy döntöttem, elmegyek pszichológushoz, eljárok masszázsra és megpróbálom élvezni az életet, aztán majd fél év múlva újra nekiállunk. A következő mensim már nem jött meg... Iszonyú nehéz volt, de muszáj volt kicsit leállni, mert tuti, hogy a psziché miatt nem jött össze. Drukkolok, hogy Nektek ne kelljen ilyen viszontagságokon keresztülmenni! Fel a fejjel!!!
2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4. koszi. Mar majdnem en is begolyoztam, aztan probalom nyugtatnimagam, hogy miko jonnie kell jonni fog. Koszi a valaszodat. Remelem nekunk is osszejon, megprobalok nem annyira rapanikolni.
2011. márc. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!