Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen öszetörtem, és...

Teljesen öszetörtem, és kiborultam.2 napja feszül a mellem, ma vagyok a 15. napomon. Szúrkál a petefészkem is. Mikor van peteérésem? Lh teszt még csak nem is erősödik (alig látszik), tegnap volt egyszer kevés tojcsis nyák, de semmi több.

Figyelt kérdés
Lapar műtét utánni második hónapban vagyok, és elvileg minden rendben. Ugye ez csak átmeneti állapot (Pcos vagyok), és rettegek hogy úgy mennek el a hónapok, hogy szépen lassan újra visszacisztásodom, és nem történik semmi.
2009. júl. 4. 20:38
 1/3 Kathrin01 ***** válasza:

Szia.

Először is próbálj megnyugodni, mert nem jó, ha kétségbe vagy esve. Ne idegeskedj, ha nyugodt vagy sokkal hamarabb jönni fog a baba, mint gondolnád. És ne a cisztákra gondolj, hanem arra, hogy egészséges vagy és termékeny.

Sok sikert kívánok, te is képes vagy rá, csak hinned kell benne.

2009. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebbe a hónapba a 19napon volt a peteérésem. Még nem vagy lemaradva, csináld tovább az Lh tesztet.
2009. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ess kétségbe! Én is PCOS vagyok és azt mondták hogy nagyon nehezen fogok teherbe esni vagy absz nem. Fél évet végig bőgtem és mikor azt mondta a doki hogy ír nekem fogamzásgátlót teljesen kibuktam. Teljesen spontán estem teherbe, úgy, hogy nehéz munkát végeztem. A gyógyszer elhagyása után 5-6 hónappal történt és most ott szuszog az ágyikóban. Most lesz 6 hónapos és hihetetlen gyorsan fejlődik. Nekem akkor jött mikor absz nem számítottam rá. Ne görcsölj ezen mert leblokkolod az agyadban a folyamatot. Én drukkolok nektek mert tudom milyen nehéz. Egyébként nekem a mellfeszülés volt az első tünetem. Azt hittem leszakad a cicim. A tesztet később ismételd.

2009. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!