Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pont peteérés napján...

Ha pont peteérés napján vagyunk együtt, az még nem késő? Pisilés után is maradhat elég sperma a megtermékenyítéshez?

Figyelt kérdés
Tegnap 36.5 volt a hőm, ma meg leesett 36.2-re,v vagyis elvileg ma van peteérésem. Az még jó, ha ma együtt leszünk? Vasárnap is együtt voltunk, de kb. 10-15 perc után el kellett mennem pisilni, így nem hiszem, hogy túl sok maradt bennem.
2010. ápr. 13. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont peteérés napján együtt lenni a legjobb!!! Én azt szoktam mondani hogy ami bement az már bent is marad! Ne aggódj, maradt elég benned! 10 perc alatt elég sperma jut már bejjebb! Sok sikert! :)
2010. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van.
2010. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Szia!Ha ma esett le a hőd akkor inkább holnap lesz pé. mert peteérés előtti napon esik le a hő és utána szabadul ki a pete.Persze attól még ma is próbálkozhattok:)
2010. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia mi 3 évig minden pozban és orákig fekvésben probálkoztunk,. amikor a baba összejött egy röpke hancur volt, épp csak fel tudtam kapni a nadrágomat utána ugyhogy bennem se sok maradt még is akkor jött a baba

32

2010. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!