Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensturáció alatt teherbe...

Mensturáció alatt teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég hülyén menstruálok!Elemtem dokihoz, nem talált semmit...Van hogy 40 napokra jön meg,de volt már 52. napi menszeszem is.

Február 27én jött meg és 2.-án és 3.án is együtt voltunk,már nem nagyon volt meg és megkívántuk egymást!

Nem védekeztünk, mert a baba jöhetne.A héten nagyon fáradékony vagyok. 1.5 kg-t híztam egy hónap alatt, és mások is észrevették,hogy szélesedtem csípőben!A mai nap elég érdekes, nem tudom beteg leszek-e vagy terhes vagyok de émelygek hányingerem van!

Tesztet még nem csináltam,mert 25.nap még hova teszteljek mikor 40napokra jön meg?

Szerintetek? Esett valaki teherbe menszesz közben?


2011. márc. 25. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ha babát várnál attól sem kéne hízni ennyi idő alatt semmit, egy 0,5 grammos szikhólyag nem nyom ennyit. Pajzsmirigyet vizsgálták? Hormonos vérvételen voltál?
2011. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem hagynám ennyiben. Ha az orvosod nem talált semmit, akkor menj egy másikhoz. Ennek a rendszertelenségnek biztos van valami oka. Laikusként én is a pajzsmirigyre tippelek, mert az jár súlyingadozással.

Mindemellett előfordulhat, hogy babát vársz. Csinálj egy tesztet, mert ha a baba okozza a szédülést, akkor már kimutatja a teszt.

(Bár úgy tudom, épp egy ritka pajzsmirigybetegség okozhat pozitív HCG szintet baba nélkül..)


Minden esetre remélem, hogy mihamarabb sikerül tiszta vizet önteni a pohárba!

Minden jót Neked!

2011. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teherbe bármikor eshetel,ha egészséges vagy!
2011. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,de az még nem okozna tüneteket,pláne nem hízást.
2011. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem terhestünetek, egy PCOS_nál is tapasztalhatod a hirtelen hízást és az rendszertelen mensivel is együtt jár, ezt ki kellene vizsgáltatni.

Menszesz közben lehet teherbe esni. Viszont! A nődokik szigorúan tiltják a menstruáció alatti szexuális életet, mivel olyan fertőzéseket lehet összeszedni (még gumival is), ami akár később meddőséghez is vezethet.

2011. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!