Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így eddig ez a görbe normális?

Ez így eddig ez a görbe normális?

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kiváncsi hogy normális -e ez a görbe így hogy a menzim minden napján már 5 napja állandó a reggeli hőm , most mérem 2. hónapja és ennek így kell kinézni az első 6 napban az jó ha állandóan ugyanannyi a hő , azt tudom hogy lassan emelkedni kell neki hogy pére le tudjon esni.

Jól tudom?


2009. febr. 24. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem belinkelni a görbét:-)

De hülye vagyok.... :-D


[link]

2009. febr. 24. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
szerintem állandó, normális jó hő, remélem ha elmegy a piroska emelkedik az ovulációig!
2009. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia.

Én is remélem mert múlt hónapban emelkedett remélem most is így lesz.

Köszönöm a válaszodat.

Azt még had kérdezzem meg hogy ha a hőgörbe szerint van peteérés akkor az tuti hogy meg is repedt vagy csak az biztos hogy volt peteérés mert azt tudom hogy van pém csak azt nem tudom hogy meg is reped-e, meg az kiderül valamilyen formában hogy a tüsző mérete mekkora kb (látszik-e abból hogy mennyit esett le a hő) hozzávetőlegesen vagy ezt csak uhm tudják megmondani.

Ha a 12. napon 8mm a tüsző akkor nincs rendes pém vagy késöbb volt abban a hónapban mert a 15 napon szokott lenni általában és ha a 12. napon volt 8mm akkor a 15. napra megérhetett normális nagyságúra vagy már kevés az a 3 nap arra hogy rendesen megérjen?

2009. febr. 24. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos ezt nem tudom, de a ciklus.hu-n van róla cikk, hogy a megérett tüsző miért nem reped meg, ez is hormon elégtelenség, és csak UH követéssel derül ki, de ha már UH-ztak, akkor miért nem figyelték a tüszőt, hogy reped vagy sem, szerintem simán nőhetett és lehet, hogy középidő után van nálad tüszőrepedés, ami ugyan eltér az átlagtól, de abszolút nem abnormális!
2009. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a múlt ciklusban volt a pé után kb. 14 napig magas hőd, akkor megrepedt a tüsző, mert a magas hőt a progeszteron szint megemelkedése okozza. A progeszteron csak akkor nő meg, ha a tüsző megreped, és a bevérzés helyén sárgatest, alakul ki, ugyanis a sárgatest termeli a prog-t.
2009. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, hogy csak a clostisoktól várják el, hogy 20 mm körüli tüszőjük legyen. Szóval, ha nem szedsz clostit, akkor azt hiszem átlag 15 mm lesz.
2009. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia.

12 napig volt magas a hőm az is jó?

De pont 28 napra jött meg nem késett , és a 15 napon volt a pém , és szedtem clostyt 6 hónapig de a dokim csak egyszer uh zott meg még a closty szedése elött a closty szedése alatt nem volt uhm ezért nem tudom hogy van -e és volt -e megrepedt tüszőm ezért hagytam ott a volt dokimat és kerestem másikat ő most fog majd laparoszkópiát csinálni nekem , remélem segít majd meg a hsg nem segített...

Köszönöm a válaszodat , aranyos vagy sokat segítettél.

2009. febr. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!