Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az terhességi jel/tünet,...

Lehet az terhességi jel/tünet, hogy állandóan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egész nap csak enni tudnék, de mindent! Sósra édeset, és fordítva is.

Lehetetlen kajákat is kívánok, és mindent csak tömnék magamba de nagyon. :-)) 6 nap múlva NEM kéne megjönnie a mensimnek!


2008. febr. 7. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor En nagyon szerettem vna babat En is ilyen tuneteket produkaltam,alandoan ehes voltam,es elhittem,h babas vagyok.Aztan persze kiderult,h nem sajnos.

Most amikor kiderult,En csak a mellem borzalmas fajasabol kovetkeztettem arra,h vmi lehet.

De persze mindenki mas es mas,es lehet,h neked tenyleg igy reagal a szervezeted a babara.

Mar nem sok van hatra,es tesztelhetsz.

Drukkolok,h babas legyel.

10 hetes kismama

2008. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, elképzelhető,hogy babás vagy hisz pont én is igy jártam állandóan ennék,már a menstruáciom elött feltünt számomra,h éhes vagyok,de ugy gondoltam,hogy meg fog jönni a havim,és azért van ez a nagy fokú éhezés.De amikor már késett a vendég akkor már gyanus volt,vettem egy tesztet és bizony baba van a dologban.Drukolók neked.
2008. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet baba,de még talán egy picit korai a nagy éhség érzet,én is bebeszéltem magamnak a dolgot,mint első hozzászóló,és csúnyán pofára estem.Szerintem ne éld bele magad,várd ki a mensid,nem sürget semmi.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!