Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel tojásfehérje "nyákdu...

Ma reggel tojásfehérje "nyákdugót" észleltem. Akkor most van peteérésem? Erre sokkal jobban lehet adni, meg a hőmérőzésre, mint a mikroszkópra, ugye?

Figyelt kérdés
Mert használom a mikroszkópot is, de az össze-vissza mutat mindent.
2009. febr. 25. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyákdugó a termékeny időszak kezdetét jelzi. Nem biztos, hogy most van pé-d, de a napokban lesz.
2009. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy kérdésre kérdéssel válaszolok! Milyen az a nyákdugó?

Köszönöm!

2009. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan kocsonyásszerűség... Reggel láttam a hüvelybemenetnél. Szét lehet húzni, és nyúlik. Lehet, hogy nem jól fogalmaztam.
2009. febr. 25. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de az elsőtől kérdeznék:A több mennyiségű tojásfehérjés nyák tényleg a termékeny időszak kezdetét jelenti és nem a csúcspontját?Mert ennek nagyon örülnék!
2009. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12:32-es vagyok! Köszönöm a választ! :)
2009. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 12.39-nek az első. A nyákdugó jelenti a kezdetét. Ez nem mindenkinek van. Olyan mint a tojásfehérjés nyák, csak sokkal sűrűbb és úgy nyúlik mint a gumi. Inkább rugózik. A tojásfehérje szerű nyák napokig is tarthat. 1-5 napig, egyénenként változó. A legjobb minőségű nyálkás napon van a pé. Amikor a legtöbb, leginkább nyújtható a nyálka. Pé után száraz jön, akkor tudhatod, hogy túl vagy rajta, de lehet még utána 1-2 napig tojásfehérje is, csak már nem annyira nyúlós. Remélem segítettem.
2009. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha nem jellemző rám bármilyen folyás, max. vannak napok, amikor minden ok nélkül "nedvesebb" vagyok, az lehetséges, hogy a "tojásfehérje" időszak nálam, csak kevesebb, mint másoknál?
2009. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, sőt nincs is mindenkinek tojásfehérjés nyákja csak krémes. Attól az még jó!
2009. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!