Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor lehet tornától...

Peteéréskor lehet tornától hányinger? Mutathat a terhességi teszt + peteéréskor?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert múlt héten voltam dokinál aki megvizsgált de csak kézzel és rendes uh-gal, nem hüvelyivel!Szerinte nem vagyok terhes,de volt egy kis méhszájsebem amit leecsetelt!Viszont az utolsó mensim nagyon kevés volt és egyik napon voltunk együtt párommal utána jött meg erősebben, majd két nap után megint csak barnás(mint előtte) ismét együtt voltunk párommal megint megjött, ezért mentem el dokihoz, mert sejtettem a méhszájsebet!csináltam múlt héten terhességi tesztet de - lett!viszont 2 napja elkezdtem érezni, hogy olyan mintha keményedne a mellem és egyszer csak megjelent elég erősen az ér rajta(csak látszik nem dudorodik ki)olyan furi érzés, a hasam elkezdett szúrkálni(de ez peteéréskor is szokott lenni), és olyan vagyok mint a lufi!Ma reggel neki álltam kicsit tornázni, hogy ne érezzem rosszul magam a lufiság miatt-Rubint Réka add önmagad, ami nem nagyon megterhelő :D -és a lábgyakorlatoknál(amikor térdeltem és felfelé kellett tolni a lábat) olyan hányingerem lett hogy azóta is émelygek és a petefészkemnél is elkezdett szúrkálni!Szóval azért kérdeztem hogy mutathat-e

pozitívat a teszt mert valószínű most lehet a peteérésem is de olyan furi az egész, gondoltam csinálok egy tesztet!!


2011. márc. 28. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Peteéréstől terhességi teszt nem lesz pozitív. Ha az lesz, akkor babás vagy!
2011. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De lehet a teszted halvány pozitív ilyenkor..velem többször előfordult peteérésnél,mert kipróbáltam.
2011. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
aham...köszi a válaszokat,ha netán erős két csíkos akkor valószínű baba, ha meg nagyon halvány akkor pár nap múlva ismét egy teszt....
2011. márc. 28. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:

ELső vagyok!

Bocsi, akkor rosszul tudtam. Bár én abból indultam ki,hogy a terhességi teszt a hcg-t mutatja ki, ami meg peteéréskor nem termelődik!

2011. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is azért kérdeztem, mert így gondoltam...majd kiderül!!!:D holnap reggel csinálok egy tesztet és majd megírom mi volt az eredmény!!Asszem addigra el is múlik a peteérésem!
2011. márc. 28. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
szia,teszteltél?
2011. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem sajna nem tudtam tesztelni, nem úgy jött ki a lépés!!!de holnap reggel mindenképp!!!
2011. márc. 29. 11:25
 8/11 A kérdező kommentje:
még mindig nem mertem megcsinálni :D
2011. márc. 30. 17:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet és negatív lett!!Viszont megkérdeztem a dokit azt mondta ez lehet a peteéréstől is!!!De jövő héten kiderül, hogy mizujs :D
2011. márc. 31. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
drukkolok!!!
2011. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!