Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív terhességi...

Halvány pozitív terhességi tesztem volt peteéréskor, mikor az lh teszt full pozitív! Másnak is mutatott már ilyet? Próbáltátok már? Ultrahang két 18-20 mm-es tüszőt mutat.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem probaltam de arrol mar olvastam, hogy a hcg hormon es az LH hormon 'rokon' hormonok vagyis felepitesuk hasonlo. Ezert szokott az lenni, hogy sokszor az LH teszt ha a nemvart elott pozitiv lesz tobb egymast koveto napon akkor baba van a dologban. Jostesztkent is hasznaljak. De igy forditva meg nem hallottam rolla. :) Ez nagyon erdekes!!! Nagyon megleptel es kivancsiva tettel most de mar volt pe-m. :)
2009. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!