Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 csepp barna folt 8 dpo-n...

1 csepp barna folt 8 dpo-n lehet beágyazódástól?

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom, remélem nem is jön meg. Az ovum 1 nappal korábban volt, orvos látta UH-on.

Szerintetek van esélyem?

[link]


2011. márc. 28. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom de szorítok!

Majd írj!

2011. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de a hőmérséklet alapján nem volt ovulációd ebben a ciklusban.
2011. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De volt egy nappal korábban, mint ahogy a ciklus.hu behúzta. Előtte két nappal UH-n 23 mm-es tüsző, rá két napra már csak a sárgatestet látta az orvos, úgyhogy biztos volt.
2011. márc. 28. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor a ciklusod 10-11. napjánál valaminek történnie kellett, ami megemelte a hődet. (Alkohol fogyasztás vagy gyógyszer szedése, vagy rosszul aludtál, stressz, vagy később mérted, bár mindenhol 7 óra szerepel.)

Szkeptikus vagyok, mert a biológia nem szokott csalni, de szorítok nagyon!

második

2011. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Igen, elég stresszes időszakom van sajnos (a magasabb hő miatt gondolod?). Egyébként hónapok óta 36,3-36,4 az alaphőm, nem tudom mitől lehetett most magasabb. Azért köszi, hogy válaszoltál.
2011. márc. 28. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, a magasabb hő miatt gondolom. Én sok-sok éve hőmérőzöm, és olyan már volt, hogy utólag jöttem rá, hogy valamit rosszul értékeltem, de még soha-soha nem "csapott be". A szabályokat mindig "betartja".

Viszont vannak olyan dolgok, amik megemelhetik a hőt "tévesen", és ilyenkor ezeket a napokat nem kell figyelembe venni. Ha Nálad is ez történt (0 10 és 11 napon), akkor osztom a gép véleményét mind ovuláció idejét tekintve, mind a feltételezést tekintve, hogy a vérpötty lehetett akár a beágyazódás jele.


Majd írd meg mi lett!

előző(k)

2011. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a "0" egy "a" betű akart lenni...
2011. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen megírom. Soha nem szokott késni, legkésőbb szerdán meg kell jöjjön, ha nem sikerült.
2011. márc. 28. 14:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Mára így alakult a görbém:

[link]

2011. márc. 30. 06:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Izgalmasan néz ki!! Remélem sikerült. Nekem is ilyen furcsa szokott lenni a hőm, amikor terhes lettem és már pozi volt, akkor is csak 36,6 volt a hőm. Kb. egy hét múlva lett 37, úgyhogy nagyon drukkolok. A lényeg, hogy mára nem csökkent, hanem még feljebb ment, és ez mindenképpen szuper! Mikor fogsz tesztelni? Drukkolok!!!!
2011. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!