Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt (kb 8-10dpo-n)...

Tegnapelőtt (kb 8-10dpo-n) volt pár csepp halvány barna folt a bugyimon. Tegnap délután kicsit fájt a hasam és nagyon szédültem illetve rossz volt a közérzetem. Lehetett beágyazódás van annak már késő? Mikortól tesztelhetek? Amúgy mára nem várom

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tegnap du-os vola és hazaküldtek,mert látták,hogy rosszul ok.Szerintetek ma azért menjek dolgozni?Vay inkább maradjak itthon?Már volt egy 8hetes és egy nagyon korai vetélésem és nagyon félek.A munkahelyemen sokat és nehezet kell emelni és porlakkal és festékkel dolgozunk. :(
2010. febr. 26. 09:49
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem beágyzódáshoz késő:(De ha ma kellene megjönnie akkor holnap reggel!csinálhatsz egy tesztet elvileg már ki kellene mutatnia.Sok sikert!Ird meg h mi lett.
2010. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Az a biztos.
2010. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ma reggel - teszteltem,de abban bízom,hogy csak korai volt.Délután rendel a dokim,lehet elmegyek hozzá,mert délre kéne menni dolgozni és minimum tízig,de annyira gyengének érzem magam.:(
2010. febr. 26. 10:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp maradj otthon és menj el dokihoz du.
2010. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet,hogy az lesz. :S
2010. febr. 26. 10:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő a beágyazódáshoz, mivel a 12 nap végére ágyazódik be a baba. Nekem a 11ik napon volt enyhe, pici vérfoltom, és a 15 napon már pozit teszteltem. :) Még várj a teszttel 2-3 napot az a biztos. :)
2010. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha ilyen szarul vagy ne menj dolgozni ki tudja mitől van.Az egészség mindennél fontosabb!
2010. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,most szóltam be a melóhelye,hogy ma nem megyek.Du meg irány a doki.Csak félek,hogy az orvos meg hülyének néz és kinevet.
2010. febr. 26. 10:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl késő a beágyazódás ilyenkor, sőt! Pont jó. (Ha korábbi lenne, akkor lehetne méhenkívülire gyanakodni.) A beágyazódás elkezdődik már a 7. napon, de van, akinek csak a 12. napra fejeződik be. Nincs ez lefektetve óraműpontossággal.


Szerintem túl korán mégy a dokihoz, és nem fog tudni mondani semmit. De hát a te dolgod.


Én háziorvoshoz mennék a helyedben a rossz közérzet miatt, nem nőgyógyászhoz. Nődokihoz csak akkor, ha már kimaradt a vérzés és van legalább egy pőozitív tesztem. Még így is gyakran előforudl, hogy türelmetlenségében túl korán megy a nő dokihoz, és még nem látszik semmi, "szégyenszemre" egy-két hét múlvára hívja vissza az orvos.


nekem se látszott semmi az 5. héten mér - igaz, nekem ekkor már egy rakás pozitív teszt volt a kezemben, és vérzés miatt rohantunk be az ügyeletre. Szerencsére megmaradt a baba.


Drukkolok neked, és több türelmet kívánok!

2010. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!