Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Par napja észrevettem, hogy...

Par napja észrevettem, hogy kevés barnás pecsételésem van (nem görcsöltem). Ez már vagy 4 napig tart. 6 hetes terhes vagyok és nagyon félek, hogy baja lesz a babának! Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom,nagyon kimeritő a munkám.De jelenleg nem tehetem,hogy ott hagyom.Szivritmus zavarokat is tapasztalok,ami eddig nem fordult elő.Nagyon félek,hogy ne mennyen el a babám!Valami baj van velem,vagy túl sokat aggodalmaskodok?
2008. febr. 8. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha munkádat nem tudod otthagyni, akkor egy kicsit kellene betegácsiba, vagy szabira jönnöd, mert a baba mindennél fontosabb gondolom, és akkor pihenned kellene. Vagy miért nem mész el orvoshoz, hogy mi a szitu?
2008. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia,

Mindenképpen menj dokihoz, hogy megnézzen téged és a babát!

Nekem is volt barnázásom, és kiderült hogy van egy hematómám, amivel feküdnöm kellett amíg fel nem szívódott.

Nagyon figyelj a tested jelzéseire, és ne erőltesd magad. a bab mindennél fontosabb, még a munkádnál is, főleg ha nehéz, fizikai munkát végzel. Lehet, hoyg sárgatest hormon elégtelenséged van, azt viszont sürgősen pótolni kell gyógyszerrel, mert a baba jelenleg abból táplálkozik.


De az is lehet, természetesen hogy semmi különösebb oka nincs a barnázásodnak, de jó lenne, ha ezt a doki mondaná ki.

Hagy a munkát, menj táppénzre. Én is a terhességem legelejétől táppénzen voltam. Halálra untam magam egy idő után itthon, de a kiscsillagom minden áldozatot megér.

:)))

Egy 5 hónapos kicsilány anyukája.

2008. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Orvoshoz hétföre kaptam időpontot,de ez a tehetetlenség nagyon rossz.Addig is szerettem volna tudni,hogy előfordult-e mással is az ilyesmi.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2008. febr. 8. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nekem azt mondta a doki h fél napnál is több barnám van akkor az baj..nem akarlak megijeszteni, de inkább menj ki a kórházba!!!jobb előbb!nekem csak 1szer volt egy délelőtt, 4htesen!de azota semmi! MENJ ORVOSHOZ, ÉN TUTI AZT TENNEM! a 4 nap sztem sok!
2008. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 3-ik babámat várom,és a másodikkal nekem is volt pecsételő vérzésem.Szigorúan feküdnöm kellett.Sok oka lehet ennek,és a barnázásnak is,de semmiképpen nem normális a terhesség alatt.Ha fontos a gyereked,szerintem is mindenképp menj dokihoz,keress másikat,ha a tiéd azonnal nem fogad.

A barátnőm tegnap veszítette el a 7hetes babáját,nagyon rossz volt látni egy kis fejlődő embriót íhy halottan:-(((

Napok óta tartott neki is,ráadásul ő volt dokinál is,csak nem tudott a másik két gyerektől feküdni:(Most magát is okolja.

Menj mielőbb orvoshoz,és tartsd be az utasításait.

Ja,és minden görcs nélkül vetélt el,csak utánna jelentkeztek a görcsök,ma kaparják meg.

Bocsi,de remélem megijedtél annyira,hogy abbahagyod azonnal a munkát.

2008. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Ha a Te orvosod nem tud fogadni esetleg tudok ajanlani,En hozza jarok evek ota,nagyon megbizhato,korrekt orvos.

Ha erdekel irj,privatban.

Drukkolok,h minden rendben legyen nalad.

2008. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam, 5 hetesen barnázgattam, nagyon sokat kellett a melóba szaladgálnom, idegeskednem napi 11 órákat.Elmentem dokihoz, és azóta veszélyeztetett terhesként itthon vagyok.Már minden ok,15 hetes vagyok, de én nem tudom folytatni a munkámat.

A dokihoz jó hogy mész,lehet kapsz rá gyógyszert, vagy pihengetsz egy hetet legalább, vagy kettőt,és lehet visszamehetsz dolgozni, de orvosnak mindenképp látnia kell.Én is elég szarba( bocs a szóért)hagytam a munkahelyemet ezzel, de muszáj volt, remélem lesz lehetőséged minnél előbb megoldani ezt,mert Te is tudod hosszú távon ez nem tartható.A legfontosabb,hogy addig se idegeskedj!Nem lesz semmi baj, mindjárt hétfő.

2008. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszadó vagyok, ügyeletre nem mennél be? Az is megoldás lehet.És megnyugodnál.
2008. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!