Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnömmel, tegnap lefeküdt...

A barátnömmel, tegnap lefeküdtünk, és a végén észrevettem, hogy kiszakadt az óvszer. Az anyja azt mondta hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára, igaza van?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedt, hazament szólt a szüleinek, de az anyja aztmondta neki hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára. Csinált egy tesztet, de még az nem ér semmit, tudomásom szerint. Szerintem ettöl még hogy most jött meg neki 13-án ugyanugy lehet terhes. Nagy az esély rá hogy az legyen? És most nem hiszi el nekem hogy kéne venni egy 72 orás tablettát.
2011. aug. 28. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Elméletileg most nincs akkora esélye, mint középidőben, de úgy tűnik neked több eszed van, mint a szüleinek. Én nem kockáztatnék, inkább tabletta, mint más...
2011. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtad, hogy hány napos ciklusai vannak a barátnődnek, de ha abból indulunk ki, hogy általában 28 napig tart egy ciklus, akkor rossz hírem van! A peteérés a 14. nap környékén szokott lenni, tehát ha az utolsó menstruációja 13-án volt, akkor a peteérés: 13+14 azaz 27-én, vagyis tegnap volt!!!! Mindenképp vegyen be eseményutáni tablettát, ha még nem akartok gyereket! Az anyukájának ezt azért tudnia kellene...
2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hüü ilyet hogy mondhat egy felnőtt nő akinek már ráadásul gyereke is van :-S Természetesen lehet terhes , úgy hogy nagyon gyorsan szerezzétek be a 72 órás gyógyszert ha nem akartok gyereket még....
2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdeznék, hogy a 13-a a menzesz kezdő vagy utolsó napja-e? Mert, ha az volt a legelső nap, akkor éppen peteérése volt, mert 13+ 14 (!) = 27 Márpedig tegnap 27-e volt, inkább szerezzetek egy eseményutánit.
2011. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Először is gratulálok, hogy van eszetek a védekezéshez!!!Ez becsülendő!!! Napi szinten vannak itt nem csak fiatal tinik , de felnőttek is olyan kérdéssel, hogy nem védekeztünk lehetek terhes? Nem ment el bennem lehetek terhes?... és még sorolhatnám!

Én is azt mondanám, hogy 50-50% a baba, vagy sikerült vagy nem. Jobb megoldás ha Anyuka kézen fogja a barátnődet és elviszi nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért és ha már ott vannak írathatnak fogamzásgátló tablettát aminek a felét természetesen neked kellene fizetni, hisz kettőtök érdeke, hogy még ne legyen baba!!!Ha rendszeresen szedi a tablettát, akkor bármikor szeretkezhettek Önfeledten, minden aggodalom nélkül!!!! :D

2011. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
szivesen tenném ezt, csak Szabadkán élek szerbiában, és nem tudom hogy itt hogy van ez, lehet-e recept nélkül kapni vagy nem, stb stb.
2011. aug. 28. 15:03
 7/28 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó vagyok


Hú itt Magyarországon nőgyógyásznál tudsz mindent elintézni, Szabadkán viszont Én sem tudom, hogy mennek a dolgok. Hívd fel a barátnődet és kérd meg beszéljen az Anyjával az eseményutáni tablettáról, vagy menjenek el mindenféleképpen ma a nőgyógyászhoz. Elmondanak neki mindent és akkor tuti fog tudni segíteni a doki. Hány évesek vagytok amúgy? Mióta tart a szerelem?

2011. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nincs itt még valaki erröl a környékröl? Egyre jobban izgulok, még szerencse hogy mindig leelenörzöm, hogy kilyukadt-e. a 13.a az elsö nap...Bas*hatom.
2011. aug. 28. 15:11
 9/28 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk, másfél éve együtt. egy év után feküdtünk le ugy hogy én már (sajnos) nem voltam szüz, de nem eröltettem neki soha. Megvártam amig tényleg akarja. kb negyed éve éllünk rendszeres szexuális életet. És mindig leellenörzöm az óvszert.Még szerencse.
2011. aug. 28. 15:13
 10/28 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárak zárva vannak, és szerintem a nögyógyász se rendel...nemtudom. lényeg hogy holnap ugyis jön anyu szabadkára, és megkértem ha tud hozzon. a barátnöm meg nekem mondogatja hogy nyugi csinált tesztet, de az egy nap után semmit sem ér...
2011. aug. 28. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!