Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn elfelejtettem este...

Hétfőn elfelejtettem este 7-kor bevenni a fogamzásgátlómat. Kedd dél körül pótoltam, és este is bevettem. De ma a barátommal együtt voltam, először megszakítottuk,de másodszorra elment bennem. Mekkora az esély a babára?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kellett volna, neki is mondtam, hisz előtte megbeszéltük. Most van esély a félelemre,igaz? Tesztek vegyek,vagy...?
2009. febr. 25. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta, ilyen gyógyszert szedsz?

Hányadik szem maradt ki a levélből?


Hívd fel a dokidat, ha arról van szó, ad 72 órás tablettát. Nekem is fura volt ez először, de több orvostól hallottam

2009. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

12 órán túl voltál, tehát kieg. védekezés kellett volna, vagyis teherbe eshettél. 72 órás tabi? Bár nem tudom, ilyen esetben felírják-e. Vagy kezdhetsz imádkozni, hogy ne legyen baj és 2 hét múlva csinálhatsz tesztet...

Egyébként 12 órán túl már nem kell pótolni sem, csak ált. 1 hétig egyéb módon védekezni. Amúgy minden le van írva világosan a betegtájékoztatódban.

Butaságot csináltatok.

2009. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én is hasonlóképpen jártam. Elmentem rögtön nőgyógyászhoz. Elmondtam neki mindent pontosan hogy hányadik szem maradt ki meg ilyesmi.. ő gondolkozott és azt mondta hogy nem kell 72 órás nem lesz semmi gond.. és igy is lett.. nem lett baba. Szóval menj el beszéld meg vele vagy hivd fel. Ha pont peteérésed van akkor meg ő ugyis felírja neked a 72 órás tabit. De siess mert minél később beszéled meg vele annál kevésbé hat majd a gyógyszer!!
2009. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Novynette-t szedek, 3. levél 4. szem maradt ki. És kezdek aggódni. Pedig direkt elmondtam a páromnak,h kimaradt és kell kiegészítő, és hopp mégis.
2009. febr. 25. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány a doki, de akár nőgyógyászati ügyelet (előtte hívd fel!). Az eslő héten kimaradt tabletta a legrosszabb. NEkem csak hasmenésem volt az 5. szem egyfázisú után 5 órával, mégis azt mondta a dokim, hogy imádkozzak, mert kicsúsztam a 72 órából, mikor felhívtam. Most még tudsz tenni, de én mondom, szörnyű végigparázni még 3 hetet, míg megjön. Idegörlő :(
2009. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mit mondasz...A védekezéshez is 2 ember kell. Ha nem akarod, hogy baj legyen, nem engedsz olyat, amiből baj lehet. Nem kellett volna gumi vagy spermicid nélkül magadba engedned, ha ennyire megbízhatatlan...Eleve az előváladék is veszélyes lehet, bár azzal még talán megbirkózik a gyengült hatású fog.gátló. Ezt ketten hoztátok össze.

Szerintem ha nem akartok babát, akkor irány a nőgyógyász 72 órásért, míg nem késő.

2009. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy "hopp mégis"? Ilyenkor óvszert mindenképpen kell használni. És fuss gyorsan az orvoshoz, mert simán terhes maradhattál.
2009. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

miért lennél terhes?? 2 tabit is bevettél az aktus elött. hétfön nem vetted be... állitólag szerdán szeretkeztél ugye?? ha kedden este bevetted a tabikat, akkor már szerdán védett vagy!! amugy 4 óra kell ahoz hogy a fog.gátló védjen.


de ha rosszul mondom valaki javitson ki..

2009. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Ha az első héten kimarad egy tabletta, akkor még hét napig kiegészítő védekezés kell + tudomásul kell venni, ha az előző 10 napban élt nemi életet, akkor terhes maradhat. A spermiumok 72 órán át életképesek. Sajnos a fogamzásgátló nem úgy hat, mint a fájdalomcsillapító, hogyha beveszem, azonnal hat.
2009. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves elözö... igen de ez neki nem az elsö hét hanem már a harmadik levélnél tart.
2009. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!