Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az természetes ha 28 napos...

Az természetes ha 28 napos ciklusom 16. napjára esik a peteérésem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5napos a mensim általában, 6.-án megjött, 10-11.-én elfog múlni. A peteérésem 21.-étől 23.-ig tart. Termékeny napjaim 18.-ától- 24.-ig.Természetes ha a 28 napos ciklusom 16.ik napjára esik a peteérésem??
2008. febr. 8. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha elmúlik a mensim rá 8-9 napra termékeny vagyok és 11-12 napra peteérésem lehet??
2008. febr. 8. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ezt csak a mindennapos vegbel vagy huvely homerozesevel lehet teljesen pontosan megallapitani. A peteerés idoszakaban a homerseklet megemelkedik. De minden nap reggel még az agyban kellene ellenorizni a homersekletet,(lehetoleg mindig ugyan abban az idoben)
2008. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
viszont a 28 napos ciklusom 14.-ik napjára esik a termékeny napjaim kezdete!!?
2008. febr. 8. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kapni a gyógyszertárakban erre speciális tesztet.

Azzal pontosan meg lehet állapítani,mikor kell akcióba lépni:-)

2008. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hőmérőzést tartom jónak.De nem úgy ahogy az első író mondja.Nekem a dokim azt mondta, hogy szájban kell mérni,tök mindegy mikor kellsz fel, de az legyen az első hogy megmérd.Így látni fogod pontosan mikor van peteérésed.Amúgy miért ne lenne természetes.Szerintem ezzel minden rendben.Sok sikert, de csak légy nyugodt.
2008. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!