Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs reggelente hőemelkedé...

Ha nincs reggelente hőemelkedésem, lehet attól peteérésem? Ha nem, mit kell tennem, hogy legyen? (természetes módok)

Figyelt kérdés
2007. dec. 13. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Házilag" nem tudsz peteérést előidézni. Vegyél ovulációs tesztet (patikában, drogériában) és azzal is tesztelj.

Ha úgy érzed, hogy nincs peteérésed keress fel egy meddőségi központot. Ott kivizsgálnak téged is és a párodat is. Ha kell megkapjátok a szükséges kezeléseket, hogy összejöjjön a kis trónörökös. :))

Sok sikert.

2007. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én is hőmérőztem orvosi okok miatt, de neke, abszolut össze visza volt, tehát mosolyogtam is azon,hogy így hogy lehet babát tervezni...

Attól, hogy nem esel teherbe, még elhet peteérésed, szerintem azt nem érzed, hogy nincs.

Keress fel egy orvost, ős segít, de egy évig próbálkozzatok, addig nem nagyon állnak ilyen téren szóba veletek...

2007. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne méricskéld szerintem, nagyon megbízhatatlan (itt olvashatod másoktól is). Használj ovulációs tesztet, az biztos. Egy évig nem kell aggódni, utána orvos. Drukkolok!
2007. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!