Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki szőrös (mindenhol)...

Ha valaki szőrös (mindenhol) annak tényleg nem lehet, vagy nehezen lehet gyermeke?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
attól függ mi miatt szőrös, ha azért mert túl sok benne a tesztoszteron nő létére akkor tényleg nem, viszont ha valami más okból akkor semmi köze a dologhoz. el kell menni hormonvizsgálatra azt csá
2009. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez így nem igaz. A szőrösödés egyik oka lehet a tesztoszteron túlsúly, ami ha nem társul mellé más probléma akkor önmagában nem akadályozza teherbe esést. (én sem vagyok egy sima bőrű, de nem volt problémám a teherbe eséssel) A szőrösödés lehet a PCOS szindróma egyik tünete is, amely egy anyagcsere zavar, ami hormonális problémákat is okoz. Rájuk a nehéz teherbe esés igaz lehet.


[link]

2009. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a nézet megdőlt már, hogy a szőrös nők PCOS-ak, ez kb. tíz éve már tudjuk, hogy nem így van, nekem van vékony, csupasz barátnőm, aki szenved tőle és nem lehett gyereke csak lombikkal és olyan szőrős ismerősöm is, mint egy őzike, és ő potyogtatja a gyerekeket.

akkor meg a mediterrán országok kihaltak volna, hiszen ott a legtöbb nő szőrös, gond akkor van, ha nem alkati kérdés, hanem valakinél hirtelen szokatlanul sok szőr nő, vagy megerősödik ami van (mintha másodszor kamaszodna), na ez utal hormonzavarra!

2009. febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én sajnos mindenhol nagyon szőrös vagyok, de nagyon hamar összejött a baba.

szerintem nem igaz.

2009. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szőrös vagyok, mégis elsőre összejött
2009. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!