Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehet a gyermeke a férjedn...

Nem lehet a gyermeke a férjednek, mégis lett baba természetes úton?

Figyelt kérdés
Előfordulhat? Járt már valaki ilyen szerencsével, hogy a spermavizsgálat szerint csak lombik jöhet szóba,mégis összejött a baba természetes úton?
2011. aug. 31. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen.

Sperma vizsgálat eredménye pocsék lett.

Kaáli intézetbe küldtek mesterségesre.Nem mentünk mert nem volt erre pénz.

2 év múlva simán terhes lettem.

2011. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és mi volt a férjed diagnózisa? a miénk oligozoospermia max

gratulálok és sok boldogságot a családnak!

2011. aug. 31. 13:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Na előkerestem a papirt,az volt mint nektek,csak nem max,hanem a sima.Ráadásul,sok stressz és cigi a párom részéről igy ezekkel még jobban rontotta az esélyeket:(

De spontán sikerült:)

Te se add fel.

Sok sikert.

2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de rendes vagy, hogy előkerested! köszönöm!

sajnos a max azt jelenti, hogy még rosszabb, mint max nélkül. nem adjuk fel! nem hisszük el, hogy nem lehet gyereke, érezzük, hogy nekünk természetes úton sikerülni fog!!

férjem nem dohányzik, de használ egy szteroid tartalmú arckrémet, amit a bőrgyógyász írt fel neki még évekkel ezelőtt. most elkezdi leszoktatni a szervezetét róla, s abbahagyja (azonnal nem szabad befejezni az ilyen krémeket, mert nagy kárt okozhat a szervezetében a hirtelen megvonás). inkább legyen ronda a bőre, mint ne lehessen babánk!

2011. aug. 31. 13:46
 5/15 anonim ***** válasza:

Összefog jönni biztosan.

Én annó még arra is gondoltam,hogy ha nem sikerül,akkor örökbefogadunk,nagyon el voltam keseredve.De aztán az idő megoldotta.

Azt mondta a doki elég egy darab sperma,és igaza lett.

2011. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

2milló/ml :((((((((

SIRALMAS!!!

5 év után spontán terhes lettem...

2011. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

gratulálok!

akkor igaz lehet, hogy ha jönni akar, jönni fog a babánk!

2011. aug. 31. 15:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1 év sikertelenség után elmentünk vizsgálatokra, ahol kiderült a páromnak van valami baci a spermájában, és megöli őket:( És a doki, közölte velünk, még ha sikerül is kiírtani a bacikat, akkor is csak a lombik jöhet szóba. Teljesen kiborultam, de még jobban a férjem. Elhatároztuk, hogy várunk még a lombikkal, meg pénzünk sem volna rá. Nagyon sok támogatás kellett a férjemnek, nehezen dolgozta fel, hogy spontán nem tud megtermékenyíteni.

De a gyógyszert beszedte, hogy a baci menjel el, és abban a hónapban spontán terhes lettem:):)

Már egy 2,5 éves kisfiú szülei vagyunk. 1 éve már hogy ismét babát szeretnénk, de sajna megint van apánál valami, amit most nem olyan könnyű kiírtani. De nem adjuk fel. Ha 1x sikerült, sikerül 2x is:)

Kitartást kívánok nektek, és mihamarabbi gyermekáldást!!!

2011. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálam sárgatest elégtelenség, páromnál: oligozoospermia (7 millió-min.20 helyett :() A fiam 3 hónap után jött össze, és most a 2. hónapban-az előbb teszteltem ++++++ :)!

Pedig a dokik nem bíztattak. (Én cickaf-palástfű teát ittam) KITARTÁS, látod, ha akar, jön-1 "katona" is elég hozzá!!!

2011. szept. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szedjen a párod fer14-et. Nekünk ezt javasolta az andrológus,mivel nincs semmi olyan ok amit kezelni kellene vagy lehetne. Nála is oligozoosperma van. Az eredményei nagyon ingadozóak volt 10m. és 1m. is volt már, most épp 4m. a mozgó most 50%(az is voét már 9%) szóval a doki is azt mondta ha ezt a vitamin kúra megduplázná szerinte nem is kellene lombikra mennünk. Mi már azt is elkezdtük,de nem adjuk fel a lehetőségét annak sem ,hogy természetes úton összejöjjön. Sok sikert Nektek is...:)
2011. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!