Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap inszeminációm volt....

Tegnap inszeminációm volt. Normális, hogy utána egy kicsit véreztem, estétől meg ilyen barna váladék van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így jártam. Meg is ijedtem, de aztán kiderült, hogy a tüszőrepedéskor történik ilyesmi, úgyhogy ez akár jó hír is lehet! Nekem sajnos nem sikerült, de annak más oka volt.
2009. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem késő, hogy most van tüszőrepedés és az inszemináció tegnap volt?
2009. febr. 26. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a spermák akár 72 órát is élnek, tehát jobb a tüszőrepedés előtt "akciózni" mert utánna már kevesebb az esély, mivel a petesejt csak 12-24 órán át termékeny.
2009. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, de jó. Akkor nem késük le talán. nagyon bizakodunk :)
2009. febr. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!