Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hànyadik inszemin...

Kinek hànyadik inszeminàciò volt sikeres? Mennyi az esèlye, hogy elsôre sikerüljön? S vajon mitöl függhet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem most volt az első. Én nagyon bízom most hogy sikerült. Ha nincs semmi szervi bajotok csak nem sikerül, akkor ettől nagyobb az esély a sikerre. Neked hol csinálták?
2009. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy minden 4-5. inszem szokott sikeres lenni. Egy-egy beavatkozás esetén kb. annyi esély van a sikernek, mint egy normál ciklusban "hagyományos" módon teherbe esni. A peteérés csak az egyik szükséges de nem elégséges feltétele feltétele a teherbe esésnek. Ezenkívül még sok dolognak kell együtt állni ahhoz, hogy sikerüljön. Nem hiszem, hogy a tényleges esélyeket jelentősen növelni lehet, igazából csak a szerencsén múlik kinek hanyadik beavatkozás sikerül. Fel a fejjel előbb-utóbb mindenkinek sikerülni fog.
2009. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is most volt az első és nagyon-nagyon reménykedem!

Az orvos szerint az esély 10-15%, de itt már többször is olvastam, hogy elsőre sikerült. Neked hol csinálták?

2009. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt mèg inszemem ,csak most kezdtünk el èrdeklôdni. A pesti Kaàliba akarunk menni. Csak kivàncsi voltam az eredmènyekre ,azèrt tettem fel a kèrdèst.
2009. febr. 26. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sanos nekem még nem sikerült,1 hete volt a negyedik.

Amúgy a dokim azt mondta,hogy mindegyiknél 15-20% az esély,mindegy hogy az első,vagy mondjuk a negyedik.

Sok mindent tudnak kontrollálni,de vannak sajnos olyan dolgok,amiket a doki sem tud pontosan megállapítani.

Ha az inszemet jól is időzíti,utána már nem lehet tudni,hogy hol akad el a folyamat.Sikrült-e a megtermékenyítés egyáltalán, vagy jó sperma találkozott-e a petesejttel,no meg hogy az milyen minőségű.Az is lehet,hogy a beágyazódással van probléma. Sanos ezeket az esetleges problémákat nem lehet nyomon követni. A ciklus végén dől el minden. Már jó lenne nekem is egy pozi teszt, mert eddig csak Lh teszten láttam két csíkot.Hajrá mindenkinek!

2009. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló! Ne keseregj, lehet hogy most a 4-dikre sikerül! Csak pozitívan, én szorítok!!!!
2009. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
10:48-as vagyok. Köszönöm a biztatást!
2009. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10:48-as! Megkérdezhetem hogy előtte és utánna milyen gyógyszert szedsz? Csak azért mert nekem is most volt inszem, és kíváncsi vagyok. Én clostit szedtem a 2-5 napon, az inszem után pedig duphason-t napi 2*2-t.
2009. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És még valamit kérdeznék. Most csináltam kíváncsiság kedvéért ovu tesztet. És még mindig két csík van rajta. Hétfőn van az inszem, és akkor nagyon erősen látszott a két csík, sőt a tesztcsík még erőteljesebb is volt. Most egy kicsit halványodott, de hogy lehet ez, mikor már elmúlt 3 nap?
2009. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült az első inszeminációm.Szép nagy tüszőim voltak,megfelelő volt a sperma mennyisége,jó volt az időzítés,de sajnos nem akar velem maradni.

Neked sok sikert hozzá!

2009. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!