Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelykúp-sex. Most akkor...

Hüvelykúp-sex. Most akkor lehet szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

februárban volt egy spontán vetélésem, 1 hónap pihit kellett tartani, az első mensesig. minden rendben volt, megjött, elmúlt. tegnap mentem kontrollra+rákszűrésre és látta az orvosom, hogy begyulladt a méhszáj, antibiotikumos kúpot adott, 10 napi kell használni. Viszont nem tiltott el a sextől, sőt mondta, hogy nagyon drukkol, hogy sikerüljön a baba,felírta az Utrogestant is és mondta, hogy ne aggódjak ez nem befolyásolja a teherbeesést. Pont a napokban lesz peteérésem, viszont a tájékoztatóban az van, hogy nem lehet sexelni, vagy ez csak a gombás fertőzésre vonatkozik? Nekem nem az van, és nem szeretném, ha elúszna ez a hónap...:(

köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2011. márc. 30. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez jó kérdés! Én úgy tudtam, hogy kúp használata alatt nem lehet sexelni. Szerintem legjobb lenne, ha felhívnád az orvost, és tőle kérdeznéd meg a dolgot! Gyors sikert kívánok a babaprojecthez!
2011. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Begyulladt méhszájjal nem szexelnék a helyedben, nehogy rosszabbodjon a helyzet!
2011. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!