Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózissal akinek lett...

Endometriózissal akinek lett babája érzett mást beágyazódás alatt, mint esetleg az "egészséges" kismamák? Tudom sokan vagyunk ilyennel, légyszi nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés

Kb egy héttel vagyok peteérés után(program szerint), szerintem 5 nappal. 3 napja égnek a mellbimbóim, hol erősebben(elviselhetetlen), hol nem igazán(csak érzem hogy vannak). Ma már azt hittem megszűnt, de most megint kezdte, mintha belső láza lenne a melleimnek.

De nem ezért írok. Nekem az endóm úgy jött ki, hogy mensi után erős petefészek szúrkám volt(hátul a bal vesémnél mintha kést forgattak volna benne, az érzés nem múlt erősösdött, kiderült a mensi miatt vérömleny lett benne a bűnös az endó volt). Műtöttek.

Tegnap este óta megint érzem ezt a fájást, nem olyan erősen(gyógyszert nem vettem be rá), néha enyhül néha erősebb. Ugyanúgy a bal petefészkemnél(de most azon volt peteérés). Nagyon bízom benne, hogy nem az endóm jött vissza, hisz mensi után vagyok már több mint 2 héttel és csak a mensi növeli a visszatérés veszélyét.


Akinek ilyen betegsége volt, érzett hasonló tüneteket egy esetleges beágyazódás alatt? Azt a petefészkemet jól megpiszkálták 3 hónapja a műtétkor majd az egészet elvesztettem. Fájhat netán baba miatt? Elnézést az újbóli kérdésért, de mégegy kórházi procedúrát nem szeretnék, mert arra biztos rámegy a maradék petefészkem és a betegség így is csökkenti az esélyeimet.


Köszönöm ha valaki válaszol


2009. febr. 26. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!