Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki három-...

Van itt olyan, aki három- esetleg több- missed ab után/ vélhetően kromoszómarendellenesség áll a háttérben/ egészséges gyermeknek adott életet? Ha igen, mennyi idő telt el az utolsó missed után?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem feltétlen rendellenesség ezt a doki fogja kideríteni különböző vizsgálattal...nekem volt 2éve egy spontán vet. és idén áprilisban egy missed ab. majd Május 31.-én volt az utsó mensim konzultációra mentünk egy dokihoz (akit a webbeteg.hu-n találtam) aki megnézett június 14.-én látta uh.-n épp pé-m van :) mondta nem kell várni 3-6 hónapokat ahogy a többi doki javasolja (erről kaptam egy cikket is)hanme most kell próbálkozni rá következő 2 napon voltunk együtt és elsem hittük,hogy sikerült elsőre :D kaptam utrogestant amit a 13.hétig kellett szedni meg véralvadás gátlót (clexan) lekopogom minden vizsgálat tökéletes a genetikai uh, afp,12hetes uh stb. így látod mi nem vártunk sokat és szépen is fejlődik :D és első baba. Itt a cikk a dokitól ha érdekel:


[link]


sok sikert.22hét 4 napos

2011. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
remélem segítettem. a doki debreceni
2011. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!