Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéztem tegnap a Duna Tv-n...

Megnéztem tegnap a Duna Tv-n a meddőségről szóló filmet. Hozzáfűzhetek valamit?

Figyelt kérdés
Nekem hála Istennek nincs ilyen jellegű problémám, most várom az 5. babámat, viszont nagyon örülök, hogy beleláthattam ebbe, és mostmár még jobban együtt tudok érezni Veletek, akik ilyen nehézségekkel küzdötök. Lányok, asszonyok, nagyon becsüllek Titeket, hogy képesek vagytok átmenni ilyen procedúrákon, hogy anyák lehessetek! És kívánom, hogy mindannyian (gyors) sikerrel járjatok, és nagyon boldog anyák legyetek! Kitartás mindenkinek!
2011. márc. 31. 09:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valaki tudja esetleg, mi lett a filmben szereplő párok sorsa? Olyan rossz, hogy nem tudtuk meg a végeredményt!
2011. márc. 31. 09:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is néztem!Megkönnyeztem azt is akinek sikerült,azt meg pláne akinek nem..... :( Én is kíváncsi lennék mi lett velük.
2011. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ez egy sorozat (nem tudom, hány rész), évekkel ezelőtt vetítették. A sorozat végére minden kiderül ;) Sőt, újabb párokat is megismerhet majd a néző. A legutolsó rész legutolsó képkockáiban van a happy end. Megéri végigkövetni.
2011. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor szokott lenni?Mindig ugyanabban az időpontban?
2011. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tegnap megnéztem az utolsó részt is, hát, nagyon megható volt!!! Főleg a legvége... Összesen 3 részt láttam az 5-ből, nagyon komoly volt.

Mégegyszer nagyon sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek, aki hasonló helyzetben van!

2011. ápr. 4. 09:07
 6/16 anonim válasza:
Ma is lesz 20:00-tól.
2011. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen ma is lesz, este 8-tól.

Címe: Sejtjeink


[link]

2011. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem láttam a 4. és 5. részt. Mi lett velük? Ott tartok, hogy a hosszú göndör hajúnak már nagy pocija volt, és a rövid fekete hajú 12 hetes :) És volt egy harmadik, akinek lombikot csináltak, és nagyon bízott, mert sikerült a kíméletesebb módszerrel.

Tud valaki segíteni?

2011. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A végeredmény az lett,hogy Györgyinek és Karcsinak- a tanár házaspárnak az 5.sikertelen lombik után fél évvel spontán összejött a baba,aki kisfiú lett:-)
2011. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A házaspár-a szakállas fickó nem tudom a nevét,akiknek csak az egyik babájuk maradt életben,ők pedig szétmentek.
2011. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!