Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Duna plázában az Invázióban...

Duna plázában az Invázióban szoktok vásárolni gyerekruhákat? Milyenek az árak?

Figyelt kérdés
És a női ruhák milyenek?
2011. okt. 4. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
én egy felsőt vettem ott még tavaly és pont a múlt héten néztem,hogy egy kicsit sem fakult és nyúlt ki. jobban bírja, mint a mango-s felső. a minta sem kopott rajta, egy picit sem, mintha új lenne, pedig rendesen hordtam azt is, mint a többi rucimat
2011. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nagyon bevásároltam ott... Első mosás után kinyúlt a pólók anyaga, a rávasalt díszítés levált... Bár az árak csábítóak, de nem ajánlom. Igazi kínai minőség, abból is a legsilányabb:(
2011. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit. Az árak kedvezőek, a minőség szerintem vegyes. Nekem nagyon jó kis felsőim vannak onnan, pár száz forintért. És nem nyúltak ki, már 2-3 éve sem! Igaz, ki kell választani valóban mit veszel meg. Épp tegnap jártam bent, a szezonvégi cipők 500 Ft-ba kerültek! Sajnos ami jó volt minőségben (bőr cipő!), az nem volt a méretemben.

Sokszor benézek, de semmit nem találok...

2011. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!