Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam UH-on 8hetes terhes...

Ma voltam UH-on 8hetes terhes vagyok. De nem tudom kitől estem teherbe, mert a párom barátjával egyszer sajnos összegabajodtunk. Már nagyon bánom, nem tudom, hogy megtartsam-e, vagy ne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jaj nagyon kétségbe vagyok esve

Hú jó nagy botrány előtt állok, ha bevallom az igazat.


2011. márc. 31. 12:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj valahogy utána számolni, hogy mikor lehetett a peteérésed, és ebből kikalkulálni hogy ki lehet az apa. Az a gáz, ha peteéréskor egymás utáni napon voltál együtt mindkét pasival...
2011. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem az lenne a fair ha elmondanád hogy mi a helyzet...

Ha esetleg nem a párodtól van a pici és ő neveli sajátjaként az eléggé.... hogy is mondjam...

Meg kell beszélned vele, mert egyáltalán nem biztos hogy középidőben volt a pé-d. Mikor történt egyébként a "baleset" és az UH-n hány hetes és hány napos volt a pici pontosan?

2011. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2éve élünk együtt,3hónapja próbálkozunk a babával..de nem gondoltam hogy ilyen hamar terhes leszek.A párom legjobb barátja a munkatársam,így ismerkedtünk meg.Ő mutatott be minket egymásnak még anno.Másfél hónappal ezelőtt voltunk 3napos konferencián.nem tudom hogy alakult így,együtt pezsgőfürdőztünk este és az alkohol megtette a hatását.szégyellem bevallani,de nagyon jó volt vele.Azóta nincs semmi köztünk,ő nem akarja,hogy elmondjuk a páromnak.de én most nem tudom mit tegyek.
2011. márc. 31. 12:24
 4/25 A kérdező kommentje:

8hetes a magzat 14mm-es és már van szívhangja!!

Nem tudom mit tegyek.örülni sem tudok neki

2011. márc. 31. 12:31
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez az eset 6 hete történt, és a terhesség 8 hetes... akkor tudod Te is a választ! :( Nem valószínű hogy a párodé a pici...
2011. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Miért akarsz gyereket olyan embertől, akit nem szeretsz? Ha csalod, akkor nyilván nem szereted. Ha volt bátorságod ehhez, akkor most legyen bátorságod bevallani is.
2011. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

A méret alapján 7 hetes és 5 napos terhes vagy... tehát a pé az kb 5 hete és 5 napja lehetett.


[link]

2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Muszáj megbeszélned a pároddal.

Egyébként sehogy nem védekeztetek az illetővel?

2011. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Akárhogy is döntesz,mindenképpen valld be az igazat,az a tiszta munka!Én sem értem,hogy lehet,ha babát terveztek,te meg megcsalod,akkor abban a kapcsolatban valami nincs rendben! A babát sem tudja a párod,vagy csak azt nem,hogy megcsaltad? Ha nem tartod meg ,nem sok időd van elintézni az abortuszt,papírmunka is időbe telik!
2011. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez jó. Már három hónapja próbálkoztok a gyerekkel, de te másfél hónapja annyi alkoholt ittál, hogy képes voltál megreszeltetni magad. Nagyon jó csaj lehetsz...
2011. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!