Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eggyik barátnőm 1 éve megszaki...

Eggyik barátnőm 1 éve megszakitással csinálja a barátjával hiába mondom neki h nem biztonságos! Szeptember 1. jén kellet volna neki megjönnie de még mindig nem jött meg neki. Bővebben lent! Vélemény?

Figyelt kérdés
és reggelente szalad a wcre hányni, émelyeg, fáj a dereka és nagyon sokat eszik. Minden tünet arra utal h baba van mégse veszi komolyan hiába mondjuk neki most egy másik barátnőm hétfőn elviszi nődokihoz h megtudják mi van! Hogy lehet ennyire felelőtlen 17 évesen? Mikor tudja h a tesója is pont 17 évesen ugyan igy lett terhes és megtartotta! De ő nem akarja! Mi a véleményetek?
2009. szept. 12. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy a barátnőd hülye és terhes.
2009. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom el fogja vetetni a gyereket a felelőtlen kis ökör ribanc.
2009. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg tenyleg terhes...

Remeljuk nem az, hanem idezojelben csak felfazas es vesegyulladas vag barmilyen mas franc amit egy antibiotikummal meg lehet oldani es nem kell egy babanak meghalni mert o felelotlen volt.

Miert olyan nehez elmenni a lanyoknak nogyogyaszhoz es iratni egy tablettat ?!?!?!

Szegeny te meg probalsz vigyazni a luke baratnodre

2009. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam neki h gyógyszer, de 2 hónapig szedte aztán annyi...én szedem folyamatosan nálunk nincs baj! de ő nem értem már télleg! De azt mondja azért is lehet mert augusztus elején volt felfázása de akk mik ezek a tünetek? én már nem tudom! nem hallgat rrám nem tudok neki segíteni...:(
2009. szept. 12. 23:17
 5/11 anonim válasza:
100%
az én barátnőmékkel is ugyanez van, csak ő még nem esett teherbe... az anyja nem engedi hogy gyógyszert szedjen, merthogy még túl fiatal, gumit meg nem hasznának, merthogy ő megbizik a barátjában. mondtam neki, hogy hiába bizik meg benne, ha egyszer a srác belefeledkezik.. akkor annyi. meghogy drága a gumi (pedig anyagilag semelyikük se áll rosszula család részéről). mondtam hogy inkább erre ruházzanak be, mint 9 hónapig+ min.18évig egy gyerekre... aztán azt mondta, hogy, mostantól védekeznek. ez volt 2 hónapja. nemrég rákérdeztem hogy mi van velük, és mondta hogy már védekeznek, de azért néha csinálják gumi nékül is. attól félek, hogy inkább még mindig gumi nélkül csinálják és néha védekeznek, és az ellenkezöjét csak azért mondta a barátnőm, hogy végre leszálljak róla, és megnyugtasson... de közbe meg minden menstruációja előtt parázik, hogy nem fog-e neki késni meg stb... és a baráti körömböl a lány is meg a fiú is kb a legokosabb emberek a korosztályomba. de úgy tünik, az intelligencia-szinttel már más a kérdés...
2009. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
neked is nehéz akkor! nem értem az ilyeneket...benzinkúton lehet kapni 300 ft 3om darabot ami jó minőségű mi is azt használtunk amig nem volt gyógyszer és semmi baj nem volt vele! de ennyire komolytalan h lehet? ráadásul 17 éves én meg 15 mégis komolyabban gondolkozom!
2009. szept. 12. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm dettó mint a tiéd, 17 évesen teherbe esett,megszülte a gyereket,majd tovább folytatták ezt a módszert 20 évesen szülte a másodikat és még mindig folytatja,ugyanígy megszakítással.Esztelen és ráadásul ő 2 gyerekes anya,akkor mit vársz egy 17 évestől?

Sok jóeszű embernek nem lehet gyereke,a hülyéknek bezzeg összejön:)


Ezt most nem irigységből mondom,mert nekem itt úszkál a pocakomban,bár én sem vagyok sokkal több a 21 évemmel,de azért mégsem 17:)

2009. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gratulálok a babához:) remélem egészséges lesz és minden rendben fog menni:) sok szerencsét! Úgy látszik nem csak nekem van ,, lüke " barátnőm!
2009. szept. 12. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:
keresztelő lesz. :)
2009. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyen embereknél nem biztos, hogy keresztelő lesz, inkább temetés, mert abortusz lesz belőle...
2009. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!