Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak próbálkozott a...

Még csak próbálkozott a szervezetem az ovulációval?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a görbém alapján? Ugye még nem lehetett meg az ovum, mert akkor ma már fel kellett volna mennie a hőmnek. Tegnap pedig egész nap ovus fájdalmat éreztem, fájt a derekam is és az alhasam is jobb oldalt és még mozdulatoknál is érzékenyebb volt. Ma már semmit nem érzek egyáltalán. Amikor meg leesett a hőm, akkor volt tojásfehérjés a nyákom. Ez még csak próbálkozás volt, ugye?

Úgy jó, ha holnap este leszek együtt legközelebb a párommal hogy sikerüljön a baba?

[link]


2011. márc. 31. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer akkor voltam együtt a párommal, amikor fájt, szurkált a hasam, mert közben pont akkor voltam a legkívánósabb. (Előtte egy hónapig semmi a férjem munkájából kifolyólag.) És van két lányom. :D
2011. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát nekünk a tegnap az kimaradt, amikor úgy fájt a hasam...

ma meg már csak egy kis enyhe nyomásérzésem van, semmi több.

de mivel a hőm még nem emelkedett meg, így én úgy gondolom nem lehetett ovulációm...

remélem, nem lesz késő ha csak holnap este leszünk együtt és a mai nap is kimarad...én kisfiút szeretnék.

2011. márc. 31. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!