Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Tóth Zoltán? Milyen orvos ő?

Dr. Tóth Zoltán? Milyen orvos ő?

Figyelt kérdés
Most keresek nőgyógyászt Szolnokon és róla sok jót hallottam. Ki mit tud róla? Esetleg ajánlanátok mást?
2011. márc. 31. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ő csinálta az NST-met. Nem volt szimpi. Viszont ő volt ügyeletes, amikor szültem (nekem fogadott dokim volt), a mellettem szülőnél ő volt jelen. Nekik nagyon szimpi volt a lazaságával. (Nekem nem.)Nekem Jakab Tamás volt a dokim. Csak jót tudok róla mondani (kedves, alapos, szimpatikus) Jaés, jó drága is:(
2011. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azért nehéz, mert minden orvosról lehet sok jót és rosszat is hallani. Így nehéz a döntés. Az, hogy lazább nem zavar mert legalább nem annyira kell előtte feszengeni.
2011. ápr. 1. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van: aki az egyiknek szimpi, az a másiknak nem. Azért is van ennyi nőgyógyász:) (A válaszadó voltam.)
2011. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy s eggfej!
2014. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!