Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekéshettük? Kicsit elkeseredtem!

Lekéshettük? Kicsit elkeseredtem!

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 13. napomon! Feltettem egy kérdést,hogy sok vizes folyás mi lehet! Azt válaszolták,hogy közeleg a peteérés, és ez termékeny folyás. Ma viszont már kevesebb valamivel a folyás, a petefészkem mondjuk határozottan érzem, szurkál eléggé! Akkor meglehetett tegnap az ovum? Mert csak tegnapelőtt tudtunk együtt lenni és ma

szerettünk volna! Mert az is olvastam, hogy a legtöbb nyákos napon van ovu! Összejöhetett így a pici? köszönöm


2011. ápr. 1. 09:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és iszonyatosan fel vagyok puffadva! Nem tudnám behúzni a hasam! Hőt nem mérek, még csak első hónap!
2011. ápr. 1. 09:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy lekéstétek, hiszen írod, hogy együtt voltatok tegnapelőtt. Ha tudtok, ma is legyetek együtt, mivel a tegnap kimaradt!
2011. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy összejöhet.A kisfickók napokig is életképesek.Arról nem is beszélve,hogy a ciklus folyamán bármikor lehet akár spontán peteérésed is,ha nem számolod görcsösen a napokat.(És ezt nem bántásnak szántam,én is ilyen voltam sajnos,persze,hogy sokáig nem sikerült)
2011. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Szerintem nem azon múlik az, hogy sikerül-e a baba, hogy számolgatunk-e vagy sem.

Én nem számolgattam és nem sikerült még a baba, akkor voltunk együtt, amikor jól esik, jó sűrűn.

Most kezdtem csak el számolgatni, szerintem így több esélyem van a sikerre, ha nem vagyunk túl gyakran együtt és számolgatok...

2011. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Nem számolgatom én görcsösen, csak ez az első hónap,hogy figyelem magam, és nagyon megörültem,hogy jöttek a peteérésre utaló jelek!:) Csak tényleg nem értem, ma minden tünet ugyanúgy meg van a nyákon kívül. A hasam nagyon feszül! Meg egyébként is korainak tartottam a 13. napot!

Na mindegy, ma is összebújunk és reménykedünk!:)))

2011. ápr. 1. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

10:01-es vagyok

Én is ovum környékén járok pont. Szerintem nekem holnap lesz!

Most folyást én sem tapasztalok. De nyomásérzésem van tegnap óta az alhasamban és ma reggel már pár kis pattanás is kijött rajtam, nekem tuti holnap lesz.

Mi most 2 naponta vagyunk együtt. Tegnap este voltunk, és legközelebb holnap reggel vagy este bújunk össze...hát meglátjuk így sikerül-e.

2011. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked! Én is bízom még benne azért,hogy ma van! De ha nem, akkor is remélem a tegnapelőtti kis katonák sikerrel jártak!:)
2011. ápr. 1. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi!

Én is drukkolok Neked!

Remélem, tényleg holnap lesz ovulációm és sikerül a baba.

A mensim az amúgy olyan fura volt meg a fájdalmak is másabbak voltak és azért kicsit félek, nehogy elmaradjon az ovulációm...hát csak nem fog elmaradni, eddig még mindig volt.

2011. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!