Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon elkeseredtem. Nem...

Nagyon elkeseredtem. Nem szokott késni a menzeszem. Most két napja késik és a hőm is fent maradt. Nagy lelkesen csináltam ma du egy tesztet, de sajna negatív lett. Miért? Esetleg reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

.. kérdezem magamtól. Miért éppen nekünk nem sikerül? Gondolom sokan és sokszor tettétek már fel ezt a kérdést. Amúgy most kezdtünk bele egy komolyabb kivizsgálásba, eddig nálam nem találtak semmit, a páromnak a jövőhéten kell mennie.

A hőmet még csak két hete mérem, így nincs igazából mihez viszonyítanom, de azért ide teszem.

[link]

Még nem jött meg. Reménykedhetek még?

Szívesen felvenném a kapcsolatot priviben is olyanokkal, akik régóta próbálkoznak sikertelenül.

Még egy kérdés: Menstruáció alatt is hüvelyben méritek a hőt? (mondom, még kezdő vagyok ebben :-) )


2010. máj. 27. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, jól látod: az a baj, hogy nincs mihez viszonyítani a hődet. Ennyi adat még ahhoz is kevés, hogy azt mondgassuk: fent van a hőd. mert mi van, ha lent van? :-( Innen nézve elég lapos görbének tűnik, sajnos.


Én mindig szájban mértem, hüveyben soha. Eléggé kényelmetlen lett volna, meg fertőzésveszélyes is lehet. Szájban is nagyon pontos görbét lehet mérni.

2010. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján tényleg nem sok minden derül ki, viszont ha a nyákodat nézem, akkor elképzelhető, hogy csak 12 napja volt pé-d, vagyis még korai a teszt. Nekem csak a harmadik napon lett pozitív a késés után, úgyhogy ez alapján még lehet baba. Várj szombatig, és reggeli vizeletből tesztelj 10-el, akkor már biztos kimutatja, ha ott a baba:) Majd drukkolok!
2010. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen sem volt magasabb a hom 36.8-nal, ez alapjan siman lehetsz terhes, de igaza van az elozo hozzaszolonak, hogy minden viszonyitas kerdese.


A gorbed alapjan en remenykednek!

2010. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Csatlakoznék az utolsó hozzászólóhoz, nekem sem ment feljebb a hőm terhesség alatt és ráadásul 9 nap késésnél teszteltem halvány pozitívat.Egyszerűen csak nem középidőben fogant a kisfiam!Amíg nem jön meg van remény!!

Megy a drukk! :)

2010. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!