Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem értek semmit, mi...

Már nem értek semmit, mi történik velem?

Figyelt kérdés
2honappal ezelőtt kezdtem inni cickafarkot péig,majd palástot mensiig.28 naposak a ciklusaim.Megjött rendesen a vérzés.Aztán újabb hónap a teákkal.Késett 1 napot és így jött meg márc.23-án.Hozzáteszem hogy a 3.napon már csak barna folyásom szokott lenni.Azt hittem most is így lesz,erre a 3.napon ismét elöntött a vér aztán következő nap már szexeltünk a férjemmel,a szex után újból véreztem,persze nem volt már olyan erős de piros volt és ez már a 4.nap volt.Aztán szépen fokozatosan kezdett csökkenni a vérzés,napról napra kevesebb és már barna színű.Már 2 napja semmi barna nincs,viszont egy pici tojcsis folyásom az van és ovus fájdalmaim voltak,alul a hasam feszít és fel van puffadva.A mai nap a 11.nap még csak,ma elmentem futni és megint jött egy kis barna folyásom.Kb.a 13-14 napon van pém.Most a kérdésem az lenne hogy a teák kavarhattak be ennyire vagy most mi van velem?Már nem értek semmit.A teát abba hagytam.Amúgy a menstruáció fájdalommentes volt,egyáltalán nem görcsöltem ami szintén furcsa volt,de ez lehet a tea miatt volt.Mindig volt pém hülye voltam hogy ittam a cickát.De most nem tudom hogy igyam-e a palástot.Nem lehet hogy a palást miatt volt ilyen hosszú a mensim,mert ha jól tudom a palást segít a méhnyálkahártya megvastagodásában és így jobban meg tud tapadni a baba.Már egy regényt írtam bocsi,szóval mit tanácsolnátok nekem,mi a véleményetek?Még valami:Minden hónapban volt jó sok tojcsis folyásom csak amióta iszom a teákat azóta nincs.Viszont a mensim az furcsa volt mikor szexeltünk olyan krémes szerü nem is tudom más volt minden.Na most már leállok.Köszi hogy elolvastad a regényemet.
2011. ápr. 2. 12:20
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha eddig minden rendben volt, akkor ne igyál teákat. Ugyanolyanok ezek a teák is, mint a gyógyszerek : aki egészséges, annak csak ártanak.

Ha mégsem jön a baba, akkor valahol máshol van a gond.

2011. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából semmi bajom a dokik se értik minden vizsgálatom negatív,egyszerüen nem jön.van már egy 9éves kisfiam tehát baj tényleg nem lehet.De akkor tényleg a teáktól bolondult meg a testem?
2011. ápr. 2. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, a teáktól bolondult meg a tested!!

Ha van pé-d és rendszeres a mensid, akkor miért iszod a teákat??? Így többet ártasz magadnak, mint használnál!

Így van, azért nem éreztél mensis görcsöket, mert a palástfű teának van ilyen hatása is, hogy ne görcsölj amikor mensizel! Én ezt már 1-szer átéltem, és utána azonnal kidobtam a teákat! Utána minden tökéletesen működött amikor már semmit nem ittam és semmit nem szedtem!

2011. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is leálltam a teákkal! Nekem is minden rendben volt, csak a baba nem jött, ezért kezdtem el teázni. De nem használt csak ártott! Eltűnt a tojcsis folyás, most meg 28 helyett 24 napra jött meg a menzesz (ennek a ciklusnak kb. a 7-8.napján hagytam abba a cickát, mert megint elkezdett jönni a krémes folyás tojcsis helyett.
2011. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el inni,mert már semmi nem használ,gondoltam talán ez segít.Hát így jártam!Várnék még tapasztalatokat és véleményeket.
2011. ápr. 2. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
az m.r.s.r.-ről hallottál már? pont az ilyen esetekben tud segíteni:) én csak ajánlani tudom, más sok gyermektelen párnak segítettek:)
2011. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sya amikor nekunk se jott ossze a babo akkor en is ki akartam probalni ezt a cickafarkos dolgot ezeket a gyogy teakat de aztan utanna nezet a parom az interneten persze lengyelul.es ki derult hogy mennyi mellek hatasa van.de hala neki szot fogadtam mert ki tudja ha ki probaltam volna akkor most nem lenne a pocimba 15 hetes kis virgonc baboca.
2011. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!