Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy ha 1 fiú...

Miért van az, hogy ha 1 fiú elveszti a szüzességét, akkor semmit nem csinnak, esetleg még büszkék is rá, de ha 1 lánnyal történik meg, akk lehet akár 12 akár 20 éves, teheti akár szerelemből, akár 1éjszakás kaland de a lánynak kitekerik a nyakát?

Figyelt kérdés
szal nem értem, a lányoknál ez miért baj?
2010. máj. 15. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
egy 20 éves lánynál mért lenne baj? ki tekeri ki a nyakát? Akire 20 évesen (de már 18 fölött) anyuci/apuci ilyen hatással van, az nem önálló egyáltalán..
2010. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert a lányoknak sokkal több a veszítenivalója, akár érzelmileg, akár testileg. Majd te is rá fogsz jönni, hogy egy fiúnak a szex nem feltétlenül érzéseket jelent, van, amikor a puszta kielégülést keresi, viszont egy lány általában többre számít a kielégülésnél, hiszen ő beenged valakit a testébe, kockáztatva azt az egy petesejtjét, míg a pasi csak betéved, és útjára engedi több millió hímivarsejtjét:). Persze vannak kivételek, lányok között is, de fiúk sosem kockáztatnak terhességet, abortuszt, korai gyerekvállalást olyan mértékben, mint a lányok..
2010. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
thx
2010. máj. 15. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem, szerintem nem a kockázat miatt "csapják agyon" ilyenkor a gyereket, magával a ténnyel van szerintem bajuk, hogy a lányuk szexel
2010. máj. 16. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez is egy ugyanolyan régi,buta berögződés, mint bármi más. Véleményem szerint hülyeség. Egy nő is szexelhet csupán csak a kielégülésért. Túl van misztifikálva a szex. Jólesik, csinálja (a minimum lelki érettséget természetesen meg kell várni, mert káros lehet - de ez a fiúkra éppúgy igaz, mint a lányokra). Ha valaki védekezik, ezáltal nem játszik senki életével és egészségével, akkor miért ne csinálhatná azzal, akivel és amikor jólesik? Felesleges görcsölés veszi körül az egészet. L27
2010. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is egy berögzödés.Amit talán ézre sem veszünk.Mert ugye pl. a középkorba a házasság elötti szex is bűn volt...De nem a pasiknak...Azok kurhattak kedvükre xD
2010. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mind a mai napig vannak olyan fiúk (Én is - 26 évesen )és kultúrák , ahol a SZŰZ lányt nagy becsben és tiszteletben tartják . Én is ilyet keresek :-)
2010. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7. Mi olyan nagy becs egy szűz lányon? Soha nem értettem... Jó lenne ha valaki elmagyarázná!
2016. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!