Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány naponta szoktatok szeretk...

Hány naponta szoktatok szeretkezni a párotokkal a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta dolgozunk a kis trónörökösön a párommal.Az elején szinte mindennap igyekeztünk,de már lassan belefáradok,folyton minden hónapban beképzelek tüneteket,és reménykedek.Úgyhogy most már a ciklusnapokat sem nagyon követem olyan szigorúan,mint ezelőtt,és szexelni se tudunk mindig,kb 2-3,4 naponta szoktunk.Így is van esély?
2011. ápr. 2. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Persze, h van esély.Sőt , így még lehet hamarabb is sikerül, ha nem ezen görcsölsz.

Amikor mi az első babán dolgoztunk én nagyon akartam, csak ezen járt a fejem, neten erről olvastam folyton és 4 hónapig nem sikerült, aztán elhatároztam , h nem foglalkozok a témával és lám rögtön a következő hónapban már pozítív lett a teszt és most 14hónapos.

A második babánál már nem volt ez a görcsös akarás, úgy voltam vele majd amikor sikerül , akkor sikerül és nagy meglepetésre rögtön az első hónapban megfogant és most már 7 hetes a picike a pocakomban.

Kitartás és ne görcsölj a témán, sikerülni fog.

2011. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 2 naponta vagyunk együtt.de ha közeledik a középidő akkor belehúzunk 11.naptól a 16.ciklusnapig naponta.
2011. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is rákészültünk. 1 évig nem jött sajnos a baba... majd a 3. nőgyógyász akit "elfogyasztottam" mondta (pár kivizsgálás után) hogy a ciklusom 11-20 napjáig minden nap 1 szex!


A második hónapban terhes lettem ezzel a technikával!! :))


Annyira rágörcsöltünk és akartuk, hogy a doki szerint ilyenkor a peteéréssel is gond lehet a stressze miatt. Szóval NO babgondolatok és jönni fog.. :)))

2011. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem bele ebbe a variációba, hogy ritkábban legyünk együtt, mert nekünk se jön már több mint 1 éve a baba, és talán azért, mert túl sűrűn szeretkeztünk. Hátha így sikerülni fog hogy ovu környékén ritkítottuk kicsit az együttléteket. Nálunk így ez az első próbálkozás, meglátjuk sikerült-e, 2 hét múlva kiderül. :)

Drukkolok Neked is!

2011. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi két naponta voltunk együtt az első hónapban ,de nem sikerült,a következőben csak akkor amikor jól esett,nem figyelve a pé-t sem! Abban a hónapban összejött a baba! Következő babánál is csak akkor voltunk együtt amikor jól esett,első hónapban sikerült%
2011. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Első válaszoló:nálam dettó ugyanez a helyzet,már a neten csak babás cikkeket olvasok,tele van a polcom kismama újságokkal,és éjjel-nappal ezen jár az eszem!Már lassan úgy érzem,belebolondulok,mindenről a picike jut az eszembe!Ezért döntöttem így,hogy most ciklusnapot se számolok,nyákot se nézek,semmi,és csak akkor vagyunk együtt,amikor úgy adódik.Remélem így is fog sikerülni!

2011. ápr. 2. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

13:33-as vagyok

Kedves kérdező!

Szerintem nem azért nem jön a baba mert nagyon akarjuk, és mindent figyelünk, nem ezen múlik!

Most akkor te próbálsz úgy tenni hogy nem foglalkozol az egésszel, és fizikálisan úgy is teszel, de legbelül ezen úgyse tudsz változtatni, hogy NAGYON SZERETNÉNK KISBABÁT!

Ezt nem lehet kitörölni, csak saját magunkat meghazudtoljuk, azzal, hogy "majd csak sikerül, én nem foglalkozom vele"! Dehogyisnem, valahol legbelül te is tudod hogy VÁGYSZ RÁ és hiába próbálsz más dolgokkal foglalkozni de ezen nem lehet változtatni hogy most EZ LENNE SZÁMUNKRA A LEGNAGYOBB ÖRÖM, A LEGFONTOSABB! Az csak látszat ha úgy teszel: "nem foglalkozom vele többé"...

2011. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ez pontosan így van,már a párom is ki van akadva rajtam,pedig egyébként ő is nagyon szeretne egy kicsi babát!Magamat is kikészítem,már ha ismerősöknél babás képet látok felrakva neten,inkább kilépek gyorsan,stb.Csak ezen jár az eszem,egyfolytában.De mégis lehet abban valami,hogy ha nem foglalkozunk vele annyira,akkor könnyebben összejöhet,sok kismamától hallottam már ezt!

2011. ápr. 2. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

18:23-as vagyok

Szerintem nem igaz, amit mondanak, azt azért mondják mert utólag már könnyű okosnak lenni...szerintem csak meg akarnak minket kímélni a csalódásoktól azért mondják, hogy ne foglalkozzunk vele, mert úgy nem fáj annyira, ha megjön a mensi és nem lesz baba...mintha túlságosan beleéljük az egészbe magunkat...

Én ezen soha nem fogok változtatni, mert mások azt mondják. Szerintem sikerülni fog úgy is, hogy mérem a hőmet és hogy figyelem a nyákomat és hogy mikor legyünk együtt, ez biztos! Ok, más dolgokkal is foglalkozom ezen kívül természetesen, de nem fogom magamat meghazudtolni, hogy nekem ez a legfontosabb az összes többi dolog közül! És erre fektetem a legtöbb időmet/gondolatomat!

2011. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!