Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy azért nem jön...

Lehet, hogy azért nem jön össze a baba mert naponta szeretkezünk?

Figyelt kérdés

Nem a baba miatt, hanem mert annyira kívánjuk egymást, naponta szeretkezünk. Igaz még csak 3 sikertelen hónapon vagyunk túl, de már nem találok okot, hogy miért jön ilyen nehezen össze.

A szeretkezéseket nem szívesen ritkítanánk, de persze a cél érdekében mindent, kérdés, hogy megbírjuk-e állni.


2011. szept. 19. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy egy évet érdemes úgy próbálkozni, hogy "szabadon szerelmeskedik" a pár, tehát amikor jól esik. Ha Nektek így esik jól, akkor hajrá. Ha túlléptétek az egy évet, és még nincs baba, akkor érdemes MINDKÉT felet megvizsgálni, mert bárkinél adódhat akár kisebb, könnyen orvosolható probléma.

(És igen, ez is lehet az ok, amit írsz, hogy így a katonák nem tudnak "felgyülemleni", de nem kell hogy így legyen.)


Hajrá! :o)

2011. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk semmi "hibát" nem találtak, és egy évig nem jött így a baba. Tudtam, hogy nem ez az ideális, de nem gondoltam, hogy ettől függhet. Mégis, 2 hónapra megerőltettük magunkat, és olykor kihagytunk 1-2 napot, és akkor jött össze a kisfiunk. :)

A spermaszámnak jobb, ha kihagytok 1-2 napot, főleg peteéréskor.

2011. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Még annyit, hogy a nemvárt előtt közvetlenül is jobb, ha visszafogjátok magatokat, mert megjöhet tőle. Legalábbis állítólag.

2011. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz:

Egy egészséges babát a szex nem gátol meg a megtapadásban.

2011. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13.22 vagyok.

Nőgyógyász mondta egyébként, hogyha minden nap együtt vagyunk, ne csodálkozzak, hogy nem jön össze.

2011. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor peteérés környékén kicsit visszafogjuk magunkat!

2011. szept. 19. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónap sikertelenség után mondta a dokim, hogy peteérés előtt 4-5 nappal ne szeretkezzünk már, de peteéréskor meg mindent bele. :)

(Amúgy utána 2 hónap múlva fogant a kislányunk, és akkor pont nem bírtuk az önmegtartóztatást!) ;)

2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyatok egy kis szünetet és nagy valószínűséggel össze fog jönni a baba! szorítok!:)
2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam, hogy a nemvárt előtt ne legyenek már együtt, mert nem tapad meg, hanem mert a már megtapadt babával együtt leválik a méhnyálkahártya az ingerlés (szex) hatására.
2011. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!