Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináción vettem részt,...

Inszemináción vettem részt, tüszőrepesztőnek Ovrillet kaptam, ma kíváncsiságból teszteltem és pozitív lett. Igaz, ez még nem baba "rajzolja" ha nem a tüszőrepesztő?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a tüszőresztők tartalmaznak hcg-t Ma vagyok a 7. napon inszem óta.
2009. febr. 27. 09:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Acon teszt volt, ami 10-es érzékenységű.

Általában 10dpo körül válik ez a teszt pozitívá, nem?

( Én vagyok az akinek 5 db tüszője volt) :-)

2009. febr. 27. 09:22
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is inszemen vettem részt, bár ez nekem csak a 4-dik napon. Hasonló injekciót kaptam, mint Te és remélem, hogy Te már babós vagy:-))!!
2009. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod,nem a babától lett +.

De legalább akkor minden esélyed megvan a babára is.

Drukkolok neked.

Most készülök az inszeminációra.

Megírod kérlek, hogy hogyan zajlott le?

2009. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Az inszemináció egyáltalán nem fájdalmas, úgy zajlik mint egy rákszűrés. Semmit nem érzel belőle, mikor megtörtént a "befecskendezés" megdöntik a "ágyat" és még 10 percig ott kell pihizni. Utána még fent a szobában én még feküdtem negyed órát. Aztán itthon este még r kellett dolgozni:)


Igen, gondoltam, hogy még nem a baba rajzolta a csíkot, de olyan jó látni a pozi tesztet. Olyan régen vágyunk már a tesóbabára.

Nekem az inszem napján 4 db tüszőm volt megrepedve, nagyon bízom benne, hogy legalább 1DB megtermékenyült, és most ágyazódik be.


Első: Te egyébként érzel vamit? Nekem inszem után 4 napig fájt a hasam de nagyon.... inkább a petefészkeim görcsöltek. Mára már ez teljesen elmúlt inkább a méhemet érzem.

2009. febr. 27. 09:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:mensi szerű görcsöket érzek a petefészkemben. Nem folyamatosan, csak néha, és akkor pl ha ülök és egy kicsit összenyomódik. Ezen kívül amit eszek, az hasmenés formájában 20 percen belül ki is megy belőlem. Te éreztél hasonlókat?
2009. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, még néha apró szurkálásokat is érzek alulról.
2009. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: Én is úgy érzem összenyomódik valami odalent, ha leülök. Egy kis mellbimbó érzékensségem kívül más tünetem nincs.

Kérdező: nem mi beszélgettünk egy másik kérdés alatt, ahol az ikerterhességről kérdezett az illető, neki is 5 tüszője lett? Nekem múlt hét pénteken volt az inszemem. Kíváncsiságból teszteltél? Mert nekem pl. az orvosom azt mondta, csak a 16. napon teszteljek. Én is Ovitrelle-t kaptam, de nem merek korábban tesztelni...

2009. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: De velem beszélgettél:):)

Nekem volt 5 db tüszőm, és mondta a doki az ikerterhesség kockázatát is.

Nekem nincsen hasmars. De nekem is fura nagyon a pocim. Hol a petefészkek szúrkálnák, hogy pedig a méhemet érzem. Nekem is ülve a jobb, állva nem sokáig bírom. Illetve a fekvés éjszaka az sem tetszik a pocimnak. Én max3 szor megyek ki éjszaka pisilni. És mióta meg volt az inszem ami még feltűnő, az az hogy mindig alszok ebéd után:)

Ovrillét kaptam repink, és kíváncsi voltam pozi-e még inszem utáni 7. napon és az lett. Igazából szerintem olyan 11-12 dpo tól rajzolhat a baba.

Sok siker kívánok nektek is.

Ti, méritek a hőtöket?

Enyém inszem napján 36.6 volt és utána felment 37.2 re azóta meg sem mozdul.

Puszi Edina

2009. febr. 27. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Edina, szerintem Neked sikerült. Remélem belédbeszélem a babát és tényleg úgy van. Amúgy ha iker egy terhesség dupla annyi a HCG és jóval előbb is kimutatható. ;) Szorítok. Nekem ha most megjön, jövő héten, akkor kezdődik az inszemre való felkészülés. Nagyon bízom benne. :)
2009. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

SZia


Én, is nagyon bízom az inszem sikerében.

Habár tudom az első esélye 15-20% de akkor is.

Köszönöm szépen.

2009. febr. 27. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!