Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináción vettem részt,...

Inszemináción vettem részt, tüszőrepesztőnek Ovrillet kaptam, ma kíváncsiságból teszteltem és pozitív lett. Igaz, ez még nem baba "rajzolja" ha nem a tüszőrepesztő?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a tüszőresztők tartalmaznak hcg-t Ma vagyok a 7. napon inszem óta.
2009. febr. 27. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jól látod,nem a babótól + a teszted.

Nekem inszem utáni 12.-dik napon negatív volt a tesztem,a 14.-dik napon lett pozitív.Eszembe sem jutott volna,hogy a 7.-dik napon teszteljek.Még csak most kezdődik a beágyazódás,ha megtermékenyültél.

2009. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Minden inszemnél ugyanannyi az esélyed a sikerre,attól függetlenül,hogy első,második,ötödik....

Nekem elsőre sikerült.Valakinek mind a 6 sikertelen.

Sajnos nem maradt velem.

2009. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
HOgy vagytok ma lányok???
2009. febr. 28. 11:06
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

"Utolsó"

Örülök, hogy ismét talizunk. :) Én nem járok gyakrabban pisilni, éjszaka mostanában nem is kellett mennem. Álmosnak sem érzem magam egyfolytában. :( De feküdni és állni sokáig nem jó, mert fáj a derekam... a többi meg ugyanaz: kis hasszurka, mellfájás, hasban nyomás érzés üléskor. Mérem a hőmet is, de sajnos abból most szerintem nem tudok semmire következtetni, mert meg vagyok fázva, inszem napján 36,3 volt, most meg 36,9 és 37,4 között mozog...

2009. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó:)


Nekem inszem napján 36.6 volt, most meg 37.2 vagy 37.3

Mikor csinálsz tesztet?

Te nyomsz utrót?

2009. márc. 2. 10:46
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is használom az Utrot, de ma már biztos vagyok benne, hogy nem sikerült. Mensi még nincs, csak csüt./pént-re nem várnám, de tegnaptól görcsöl a hasam, és a hőm is egyre lejjebb kúszik, ma már csak 36,5 volt, ez az alaphőm. Szerintem, ha ma nem, akkor holnap megjön. :( :( :(

Utolsó

2009. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia Edina!


Hát eljött a vasárnap és teszteltem reggel, sajna negatívat. :( :( Tudtam, hogy ez lesz, reggel a hőm is leesett, de mensi még sehol....

Veled mi van????

Utolsó

2009. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia


Hát, tőlem se várj jó hírt. Én is reggel teszteltem egy - lett. Bár a hőm nem esett le, de tudom nem sikerült:((((((((((((

Eléggé szar érzés. nem tudom menjünk-e tovább?!

2009. márc. 8. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!