Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis. Mik voltak a...

Endometriózis. Mik voltak a tüneteitek? Mit látott a doki?

Figyelt kérdés
Tudom, h már volt itt pár ilyen kérdés, de azokra alig jött válasz és nem is igazán hasznosak..
2009. febr. 27. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ,h endometriózis esetén nagyon fáj a menszi,ugyanis olyankor a méh külső falán is képződik beágyazódásra alkalmas réteg.Ez amikor leválik hát gondolhatod.Egy régi nőgyógyászati könyvben olvastam...hát nem tudom...
2009. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez valószínűleg így van, de hát elég sok nőnek fáj a menses alatt a hasa, és mégis egészségesek.. Azért köszi! :)
2009. febr. 27. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem endóm van sajnos.Tünetem annyi van,hogy amikor megjön 2 napig iszonyatosan erős görcseim vanna.
2009. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!